Žodį TIE-SOS piliečiai kviečiami rašyti visose Lietuvos aikštėse

Žodis TIE-SOS priešais prezidentūrą (Alkas.lt nuotrauka)

Birželio 6 dieną, trečiadienį, 12 valandą, kaip kasdien užrašę žodį TIE-SOS Simono Daukanto aikštėje, laisvieji menininkai ir piliečiai kviečia į vaikštynes Gedimino prospektu.

Sustoję Vinco Kudirkos aikštėje prie vyriausybės ir Nepriklausomybės aikštėje prie seimo, kreidelėmis užrašysime TIE-SOS šiose Vilniaus vietose.

Tuo pačiu metu laisviesiems menininkams ir piliečiams siūlome rašyti šį žodį ir kitose Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse.

17 komentarų

 1. Tiesos, kaipo tokios – nebūna. Tiesa, tai pakankama informacija, reikalinga bendriems veiksmams suderinti. Todėl vienam – žinančiam situaciją – visą(?) tiesą dažnai išreikšti gali vos keletas žodžių, o kitam, kuris nesiorientuoja situacijoje – tektų ilgai ir nuobodžiai aiškinti… Ir tai dar nereiškia, kad anas kažką susigaudys. Toks iš vis negali žinoti tiesos.
  Kitas dalykas, kai vietoj reikalingos susigaudymui informacijos, suinteresuoti asmenys pateikinėja liaudžiai vien tik klaidinančią „informaciją“. Tokiu atveju – susiduriame ne su tiesos stoka, bet su apgavystėmis.

 2. Ar žinote, kad už rašymą kreidutėmis prie Neries Kaune 12 žmonių, tarp jų ir vaikų, policija suėmė. To dar nebuvo ir prie sovietų. Pasaulio pabaiga, žmonės, atsitokėkime, kas darosi?

 3. Tokios akcijos, jeigu tik daromos nuosekliai, paveikesnės negu triukšmingi pasisakymai. Jos palaipsniui išplauna sisemai pagrindą iš po kojų. Prieš jas neįmanoma kovoti, nes kiekvienas bandymas jas užgniaužti liūdija prieš tuos kurie priešinasi Tiesai. Jų poveikis, kaip nuolat pasaulyje kartojamos maldos.

 4. Po biški žmonės bunda, koja kojon, ranka rankon, po maža žingsniuką, bet vistik žingsniuką judėsime į priekį :) Mes esam pagrindas, šios valstybės, tad laikas mums ir viską keisti, siūlyti, oj ne jau reikalauti :) Valdžios žmonės, Jūs dirbate mums, ir privalote, duoti atsakymus į užduodamus klausymus :) TIE-SOS

 5. Rašykime visur – ant balkonų plakatus, plakatėlius, ant langų, ant tvorų, sienų, ant automobilių… visur, kur tik įmanoma – TIE-SOS

 6. Šių metų top mada – raištis ar marškinėliai su žodžiu „TieSOS“ arba tatuiruotė!
  Kaip manote, ar policija galėtų nuplėšti nuo mūsų raištį su užrašu „TieSOS“ – nuo kaktos ar rankovės, nuo nugaros ar krūtinės? Ar marškinėlius su tokiu užrašu?… Ar pultų gramdyti nuo kaktos tatuiruotę?
  Manyčiau, sulaikytųjų vaikų draugai, bendraklasiai galėtų tokiais raiščiais išreikšti savo solidarumą. Taip pat galima būtų surengti žmonių su marškinėliais vaikštynes prie policijos būstinių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *