VSD stebi ir stebisi


Reikalaujantys TIE-SOS Daukanto aikštėje yra nuolatos stebimi per tiesiai į juos iš VU Filosofijos fakulteto III aukšto nukreiptą kamerą

"Lietuvos sąrašo" ir "Drąsos kelio" atstovų susitikimai kavinėje "Aula" lydimi dėmesingų "konspektuotojų"

7 komentarai

    • Gal neverta veltis į turgaus lygio diskusijas? Kuolys gi nedalyvauja poilitinėje rinkoje…

    • Venckienė yra teisėja. Ji puikiai žino, kad gali šnekėti tik tiesą. Taigi, jokio šmeižto negali būti, ir jei Kuoliui negaila pinigų, lai duoda į teismą. Apie Vasinauskaitę išvis nešneku – skrajoja kažkur svetimuose pirdaluose ir džiaugiasi laisve, kuri jau seniai paminta. Tereikia atmerkti akis.

  1. Net ir čia negali padiskutuoti su normaliais žmonėmis,nes ir čia juodumas pluša iš peties kaltindamas ir šmeiždamas normalius žmones.Nereikia teisintis dėl netiesos,juk ir Patacką šmeižė neseniai ir jokio rezultato, neprilipo,gal geriau ignoruoti ir nekreipti dėmesio,nes jei Kuolį taip puola,vadinasi jo bijo.Nereikia nieko žinoti,pažiūri į Kuolio veidą ir viskas aišku.

    • Visiškai teisingai. Kuolys yra garbingas, protingas ir doras žmogus dėl to visda nomenklatūra (ir ne tik ji) jo bijo ir pila ant jo visokiausį purvą. Tačiau prie dorų žmonių joks purvas, šmeižtas ar apkalbos nelimpa. Neprilips ir prie Kuolio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *