Visuomeninė komisija gegužės 17-osios smurto aktui ištirti tęsia savo darbą ir kviečia į spaudos konferenciją

Trečiadienį, vasario 20 dieną, 10.30 val. Seime, Spaudos konferencijų salėje, įvyks Visuomeninės komisijos gegužės 17-osios smurto aktui ištirti spaudos konferencija

Ar vykdant teismo sprendimą galima pažeisti Konstituciją ir vaiko orumą?

Dalyvauja Mykolo Riomerio universiteto profesorius Saulius Arlauskas, Konstitucijos rengimo grupės narė, teisininkė dr. Zita Šličytė, Konstitucijos rengimo grupės narys, teisininkas Narcizas Rasimas, buvęs Generalinės prokuratūros ypač svarbių bylų tardytojas Kęstutis Milkeraitis, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas doc. dr. Romualdas Povilaitis, Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas.

4 komentarai

  1. Kokia čia Visuomeninė komisija, ar ji turi teisę vadintis Visuomenine – susirinko keletas Venckienės rėmėjų su moksliniais laipsniais, užimančių aukštas pareigas ir jų komisijos nutarimai kai kurių laikomi lygiaverčiais visos tautos nuomonei ar net viršesni už teismo sprendimus, o teismas jau ne kartą yra patvirtinęs, kad teismo sprendimo vykdyme nebuvo jokio smurto ir tai aiškiai matoma vaizdo įrašuose, net sužeistų nebuvo.

  2. Sukrečia tai,kad mergaitė izoliuota,įkalinta ir be galimybės formuoti savo įgūdžius atsirinkti tai,kas yra vertinga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *