Vidaus reikalų ministrui Artūrui Melianui dėl FNTT vadovo

Nuotrauka: Alkas.lt

Pone Ministre,

Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į balandžio 17 dieną Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) priimtą sprendimą. Komisija nustatė, kad Jūsų pirmtako Raimundo Palaičio į Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovus paskirtas pilietis Kęstutis Jucevičius dar laikinai eidamas šias pareigas pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą. Pasirašydamas Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) skirtą raštą, kuriame nurodė, jog FNTT neturi informacijos dėl jo paties nepatikimumo, K. Jucevičius supainiojo viešuosius ir privačius interesus.

Pone Ministre, mes primename Jums Lietuvos Respublikai duotą ištikimybės priesaiką ir
kviečiame principingai ginti Respublikos vertybes ir idealus. Negali tarnybai, turinčiai kovoti su finansiniais nusikaltimais ir korupcija, vadovauti žmogus, pažeidęs tarnybinę etiką ir įstatymą. Todėl raginame Jus daugiau nedelsti, nesvyruoti, bet kuo greičiau atleisti K. Jucevičių iš FNTT direktorių ir į šios tarnybos vadovus sugrąžinti neteisėtai nušalintus generolą Vitalijų Gailių ir majorą Vytautą Giržadą.

Pagarbiai,

iniciatyvinės grupės Už teisingumą surengtos pilietinės akcijos dalyviai

Romualdas Ozolas
Naglis Puteikis
Šarūnas Valentinavičius
Darius Kuolys
Liudvikas Jakimavičius
Saulė Matulevičienė
Vytautas Rubavičius
Alvydas Čepulis bei kiti

YouTube Preview Image YouTube Preview Image

Vaizdo medžiaga: Alkas.lt

2 komentarai

  1. Atgalinis pranešimas: Darius Kuolys teisiamas už ministro Artūro Meliano drąsinimą lietuviškomis apeigomis - Lietuvos Sąrašas

  2. Aš galvoju, kad ministras gal nežino Lietuviškų apeigų ir negalėjo objektyviai įvertinti susidariusios situacijos.Čia reikalingos gilesnės žinios.Istorija, tautiniai papročiai,Ankščiau mokyklose to nemokė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *