Už dalyvavimą protesto akcijose teisiamas Algimantas Matulevičius

Rugsėjo 7 dieną, penktadienį, 11 val., Vilniaus miesto trečiajame apylinkės teisme, Laisvės prospektas 79A, už dalyvavimą pilietinėse protesto akcijose prieš valdžios smurtą Garliavoje bus teisiamas Tautos vienybės sąjungos pirmininkas Algimantas Matulevičius.

14 komentarų

 1. Pradeda darytus panašu į tai, kad A. Matulevičius ir co patys tuos teismus uzsisako ir paskui lekia prie FB rėkdami:platinkit, platinkit….galima būtų paisamdyi kokį vaikiną, kuris užvažiuotų į nosį.Tąsyk ir suzeistą galima imituoti.Rinkėjai mūsų jautrūs.Užjaus ir balsuos

 2. Ar ne laikas nušluoti konvulsijose besitampančią valdžią?
  Ar turi teisę ką nors teisti politinės dvėselienos?

 3. PREAMBULĖ.
  Likimo ironija – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimas buvo patikėtas tarybinių laikų išugdyto mentaliteto veikėjams, kurie, neturėdami nė mažiausio supratimo , kas yra demokratija ir piliečių teisės, pereidami iš autoritarinio režimo sampratų prie demokratinių , paprasčiausiai pačią demokratiją suvulgarino, pagal reikalą ir naudą ją sutapatindami su anarchija.
  ——————————————————————————————————————————————————
  ir visa dar gyva, neskaitant pastangų sunaikinti, neišvyta TAUTA, visi Lietuvos Piliečiai. Nors rytelis ne koks (žvelgiant pro langą). Lyja, ūkanota ir drėgna. Bet sveikinu jus su šiuo penktadieniu (rugsėjo 7 d.), paskutine darbo savaitės diena. Žiūrim, ką turim šiai dienai įdomesnio bei aktualesnio?
  ——————————————————————————————————————————————————-
  AKTUALIOS POLITIKOS NAUJIENOS.
  * Šiandien J.E. prezidentė susitiks su seimūnais, su seimo pirmininke I.Degutiene aptarti kitos sesjos (pranašaujama, kad karštos) klausimų. Duos CU (‘Cennyje Ukazanyje’)- itin vertingų patarimų, kaip kovoti su tuo prakeiktu populizmu artėjančioje (kitą savaitę) sesijoje. Manau, labai vertingas susitikimas, prieš artėjančius rinkimus, besibaiminant dėl tos ‘D.K.’ atėjimo į seimą. Nors tik 1 proc. tebalsuotų už tą partiją (anot oficialios statistikos-apklausų), bet kaip užsieniečiai kad sako – ‘A čiom čiort nie šutit?’- ‘O kuo velnias nejuokauja?’ arba ‘Bierežonogo i bog bierežot’- ‘Atsargų ir dievas saugo’. Telieka išsiaiškinti kas tas Valdančiųjų dievas?
  * Graikijoje nedarbas pasiekė Ispanijos nedarbo lygį. Net 24 proc. bedarbystės. Susimąstyta apie naujų darbo vietų kūrimą. Na ir naivuoliai, geriau kreiptųsi į mūsų premjerą, tas pamokytų kaip jas reikia kurti. Kiek daug tų vietelių jis sukūrė (saviems), tęsėdamas TAUTAI duotus pažadus, paskelbdamas kovą su bedarbyste – prioritetiniu tikslu. Todėl bedarbystė ir nesiekia tų 24 proc., kaip Graikijoje.
  ——————————————————————————————————————————————————-
  POLITINĖS PRIEŠINGYBĖS
  * Rusija oficialiai atsisakė išduoti Lietuvos Teisėsaugai – Teisėnaikai Medininkų žudynių įtariamus Rusijos piliečius, nevykdydama Teisinės pagalbos sutarties. Ne taip, kaip Lietuva, kai Rusijai to reikėjo, ne tik kad atlapojo kalėjimo duris, kuriame įkalinta – sulaikyta didžioji teroristė Eglutė Kusaitė, bet net buvo apdovanota ypatingo teisėnaikininko (iš ypatingos teisėnaikininkų šeimos) – Lauciaus akių užmerkimu, kai Eglutė buvo ‘apdorojama’ kaip bokso kriaušė priešiškos Lietuvai organizacijos – FST, bet Lietuvos kalėjime.
  Kitas analogiškas neadekvatumas. Mūsų valdžiukė ne tik, kad gražino disidentą kitos kaimyninės šalies valdžiai, bet net paslaugiai ir įvairius asmeninius duomenis pristatė. Tuo tarpu tos kaimyninės šalies valdžia neišduoda savo šalies piliečio (lyg Uschopčiko) mūsų Teisėsaugai- Teisėnaikai. Net ir į kalbas neina. Kokia neteisybė, kokls neadekvatumas !? Nors? Sako – ‘Durnių ir bažnyčioje muša’. Net politinį kvailį.
  * Prasideda prezidento rinkimų batalijos JAV. Ten demokratų atstovas Barakas Obama įstoja kartu su SAVO žmona, net ir žmona, savarankiškai savo kalbą pasako per mikrofonus susirinkusiai TAUTAI. Kaip ir Mitas Romnis – nuo respublikonų. Irgi su žmona. Pas mus skirtingai. Jau nekalbant apie kandidatų į prezidentus antros pusės kalbą, bet net tos puselės oficialiai nerodomos. Gal, kad tos antros pusės iki šiol nesusirado? Gal. O gal, kad nelabai simpatiškai atrodo ar nelabai mokėtų perskaityti tą kalbą iš paruoštos ir surašytos popierėlyje? Irgi gal.
  ————————————————————————————————————————————————-
  TEISĖTVARKA – TEISĖNAIKA.
  * Neringa net 8-TĄ KARTĄ NEATVYKO PAS TEISĖNAIKININKUS Į APKLAUSAS ! Kažkoks siaubas ! Niekaip negalima susidoroti su ja (kol kas).Todėl labai atsakingai ir susitelkę Teisėnaikos atstovai, suka galvas, kaip ‘švelniai paimti’ Neringą ir priduoti jai – Teisėnaikai. Matomai, bus bandoma atimti neliečiamybę rugsėjo 14 d., padedant VRK pirmininkui Zenonui. Kaip kad net konstitucijoje apibrėžta asmeninio turto, teritorijos neliečiamybė buvo atimta iš Neringos, iš Drąsiauas Tėvelių kovo 23 d, bei gegužės 17 d. iki dantų ginkluotiems 240 oficialiems samdiniams įsiveržus į tą privačią teritoriją, daužant privačias duris, trypiant kiemą ir valstybinę Vėliavą. Logiška ir teisinga. ‘Kas galima Jupiteriui (mūsų atveju – Teisėnaikai), tas negalima jaučiui (mūsų atveju – Tautai)’, anot vieno senovės filosofo.
  —————————————————————————————————————————————-
  PARALELĖS ar SUTAPIMAI.
  * Rusijos prezidentas V.Putinas, pakeliui į Vladivostoką, pozavo prieš filmavimo kameras savo susirūpinimą ir meilę paukščiams. Mūsų valdžiukė taip pat myli fauną. Meškiukus. Na ir kas, kad dirbtinius, kad švediškus. Bet myli. Net akis užmerkia, lyg ir duodama leidimą kelis kartus kirsti Valsybinę sieną. Iš tos meilės meškiukams. Na ir kas, kad po to net užsienio reikalų ministras A.Ažubalis su savo kolega seime E.Zingeriu sunkiai sugeba paaiškinti tokį jau įvykusį faktą Europai ir kaimyninės šalies Valdžiai, bet meilė meškiukams buvo (o gal dar ir tebėra?) ypatingai karšta. Sakau, kad tokia meilė SAVO Tautiečiams būtų !
  ——————————————————————————————————————————————————-
  KULTŪROS NAUJIENOS
  * Lietuvos kultūros šventovės – Teatrai skirtingai pradeda šį sezoną. Vieniems rūpi premjeros, spektakliai, kai tuo tarpu kitiems – ūkiški, pragmatiniai dalykai- kiauri stogai ir griūvančios sienos. Sakau, gal tai valdžiukės politika? Juk ir Tytuvėnų kultūrinis-bažnytinis architektūrinis ansamblis jau antrą syk žiemos su kiauru stogu. Matomai, taip geriau tam ansambliui? Matomai.
  —————————————————————————————————————————————————
  SPORTAS.
  * Mūsų paraolimpiečiai golbolo sportininkai Londono paraolimpiadoje dėl trečios vietos susitiks su Turkijos sportininkais, nes 1:2 pralaimėjo Brazilijos sportininkams. Patarčiau laimėti tą kovą, kad grįžę galėtų nusipaveiksluoti kartu su J.E.prezidnte ar premjeru. Nes be medalių kažin ar pastarieji pageidaus paveiksluotis su SAVO šalies sportininkais (ir dar neįgaliais).
  * Olimpinis komitetas aplenks seimą. Kad ir rinkimuose. Taip sakant, atliks rotaciją (išrinks naują Pirmininką), negu tokia įvyks seime. Olimpiniai rinkimai įvyks spalio 12 d. , kai tuo tarpu Seiminiai (nemaišyti su ‘Seisminiais’, nors?) įvyks spalio 14 d. Ir vėl seimūnams nušluostys nosį.
  ————————————————————————————————————————————————-
  ORAI ir jų PROGNOZĖ.
  * Šeštą val. rytelio Lietuvoje daugelyje rajonų, daugelyje vietų lijo. Dangus debesuotas, ūkanotas. Vėjas nepastovios krypties. Temperatūra ‘įkais’ iki 18 laipsnių Celsijaus. O ryt ir sekmadienį net iki 19 laipsnių (‘įkais’). Vietomis ir retkarčiais (ypač naktimis) lis (kada ir kur, kaip visada, dar neišsiaiškinta). Vadinasi, iš tikro atėjo ruduo.
  —————————————————————————————————————————————————
  DIENOS 2 KLAUSIMAI ar RYTELIO MĮSLĖ.
  * 1. Kažin kuri pusė nugalės Kaune, dėl Kauno Termofikacinės Elektrinės? Ar Savivaldybė, ar pirkėjas – GAZPROM (tik pakeitęs pavadinimą, kaip ir Rubicon) ?
  * 2. Kaip ir dėl dujų kanų sumažinimo. Ar ES (krykštaujant ‘kovotojams’- premjerui bei Sekmokui), ar vėl tas pats GAZPROM ?
  P.S. Šiuo atveju – jei nugalėtų ES komisija (dėl dujų), nupirkta žiniasklaida pateiktų tai kaip ypatingą valdžiukės nuopelną.
  —————————————————————————————————————————————————
  Dar kartą su nauju penktadienio ryteliu TAUTAi. Geros dienos Jums bei Gero savaitgalio, kaip ir geros nuotaikos bei jumoro dozės !
  Pagarbiai Tautai, ne Chuntai.

  • Kisielius iš snarglių. Taip – teisėnaika, nes šitokia ji reikalinga tik vienetams.

 4. Lukašenka nublanksta prieš mūsų KGBistinę teisėsaugą.Dagyvenome…“Demokratinė“ir „Teisinė“Valstybė…

  • Jūs visiškai Teisus. Prisigyvenome. Nei Tikros Teisės Visiems nėra, nei Tikros Demokratijos nėra, net šalies nėra. Yra tik prerijos Nusikaltėliams, kuriuos globoja valdžiukė, kai tuo tarpu dalis Tautiečių sočiai ir patenkinti kriuksi…po medžiu. Pagarbiai.

  • Kuo užkliūva tas Lukošenka? Kad aferistui judui savo valstybės nesukišo pasturgalin? Kad nereklamuojami pederastai, o teroristai sušaudomi?
   Jis puikiai susitvarko su valstybės valdymu, nes dauguma jį remia. Atmerkit akis, slipakai. Užteks pritarinėt visokiems kumpanosiams.

 5. KLAUSIMAS VISIEMS:
  AR TIESA KAD ZENONO VAIGAUSKO BROLIS KGB GENEROLAS,KĄ GIRDĖJAU PER ŽINIŲ RADIJO LAIDĄ?
  JEI TAIP ,TAI KAIP JIS GALI VADOVAUTI RINKIMAMS?REIŠKIA RENKA MASKVA?

  • Taip, tai tiesa. Tik laipsnio neatmenu. O rinkimams diriguoja KGB’istai, ne veltui ‘dėdulė’ į tokias aukštumas iškilo, kaip ir kita KGB bendradarbė L.Andrikienė, kaip ir Z.Vaigauskas (kurio brolis aukšto laipsnio galingos organizacijos narys). Pagarbiai.

 6. Labas rytelis Tautiečiai ! Kaip pailsėjote per naktį? Manau, kažkiek atsigavote, po praėjusios darbo savaitės, tiek fiziškai, tiek moraliai. Todėl ir šiame Labame rytelyje net neartėsiu prie politinės tematikos. Reikia bent retkarčiais pailsėti nuo jos. Nors? Negali nepastebėti eilinių nesąmonių. Kad ir Karo Vadės Raselės reorganizacijos Karo Ministerijoje. Ji tik dabar pastebėjo ne kai kuriuos paveikslus (įtariu, labai vertingus) kabėjusius visą tą laiką, perėmus Raselei, t.y ‘dešiniųjų’ gaujai-partrijai iš ‘kairiųjų’ gaujos-partijos. Už juos (paveikslus), tuomet valdžiusieji ‘kairieji’ suplojo apie 53 tūkst. litų. Bet ne kaina svarbu (nes realiai ‘įsisavinamos’ šimteriopai didesnės sumos), o reakcija ir priežastys lėmusios tokią reakciją? Reali priežastis, jog paveiksle išryškėjo G.Kirkilo (ir dar vieno viseministro) murzelė-veidelis. Matomai, ne Raselės skonio. Ir kaip supratau, tame paveiksle nerasta gražiosios Raselės galvelės-saulelės atvaizdo. Kažkoks siaubas – Gedimino yra, o Raselės nėra !? Nukabinti, čia dabar vyks remontas ! Pasigirdo Raselės kariškas įsakymas. O paveikslus lauk ! Teisingai, šventos vietos nebūna. Po remonto ant sienų pasirodys kiti paveikslėliai, gal su Raselės veideliu? Gal. Na ir kas kad ‘dešinieji’ nusikaltėliai ‘pradūlins’ rinkimus, bet palikimą, t.y atmintį tai Raselė paliks būsimam Karo Vadui. Man tik keista:
  1. Kaip Raselė nepagalvoja, kad tam kitam Vadui (būsimam) ir jos veidelis nepatiks, gal ne jo – jos skonio?
  2. O kas parašyta, kas nutapyta, kas nufilmuota-nupaveiksluota, nesunaikinsi, nors to ir nori. Kaip KGB bylų išvežtų naikinti Į Grigiškių vieno fabriko katilą kad nesunaikino. Tiesioginius įkalčius lyg ir sunaikino, bet jie pasirodys net ir iš nelauktos pusės. Kaip ir tame paveiksle su viduramžio mūšiu, G.Kirkilo veidelis, kad ėmė ir išlindo. Išlys ir pats paveikslaas ar fotografijose, ar filmuotoje medžiagoje. Ir niekur nepasislėpsi tu žmogau nuo savo praeities, nuo savo darbų, darbelių. Neperrašysi istorijos (nors ir tokių mėginimų pastoviai atsiranda. Ypač čia stengiasi Rašytojas – Istorikas Nr,.1).
  3. Ir kodėl tik dabar tebuvo pastebėtas tas kazusas su tuo paveikslu? Matomai, sunerimta dėl artėjančių rinkimų. Chuntinukai imasi įvairių priemonių, nuo pažangių portalų blokavimo, pasiklausymo ‘blakių’ ieškojimų ir dėjimų priešininkams iki visiško savęs apsičiupinėjimo – apsižnaibymo. Reikia pasiruošti, nepalikti įkalčių (jeigu ką….). Nes su tais runkeliais tai nežina, ką jie gali išmąstyti per rinkimus ?? Aš taipogi nežinau. Kaip nežinau, kokį paveikslą užsisakys, su kokiu personažu, kuriame atsiras žaviosios (gal) Raselės žavus (gal) veidelis. Kiek pamenu istoriją, pamenu dvi ryškias asmenybes – Žaną d’Ark ir Marytę Melnikaitę. Bet Žaną d’Ark TAUTA mato jau kitame asmenyje, tad Raselei liktų Tik Marytė…? Tiesa, dar yra ir tokia asmenybė, kaip Krupskaja, bet pagal savo amžių ir madas kažin ar įtiks Raselei? Kažin. Bet palikime tai spręsti Raselei ir jos Bosams.
  O mes atsiplėškime nuo politikos, pailsėkime per šeštadienį, apsitvarkykime (kaip Raselė ministerijoje) savo namus – butus (jei dar juos tebeturime) ir įgaukime gerą nuotaiką, kaip ir formą. Tad dar sykelį su šeštadieniu, su rugsėjo 8-ja (vos ne kovo 8-ja,kurią sutikome lygiai prieš pusmetį) TAUTA. Geros nuotaikos ir jumoro (gero) Jums!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *