Tiesai Daukanto aikštėje plauti valdžia sustiprino pajėgas

Prezidentės metinio pranešimo išvakarėse prieš dailininko Gitenio Umbraso instaliaciją „TIE-SOS!“ buvo mesta profesionalių tiesos plovėjų komanda.

Iki šiol Tiesą Daukanto aikštėje paryčiais plaudavo senukas.

Anksčiau taip kiekvieną rytą Simono Daukanto aikštėje buvo plaunama Tiesa

Papildyta: paaiškėjo, kodėl prezidentūra nusprendė nusamdyti plovėjų brigadą darbui, kurį iki šiol sėkmingai atlikdavo vienas senukas, – „Grinda“ prašo policijos tramdyti menininkus, reikalaujančius „Tie-SOS!“.

7 komentarai

 1. Man labai nepatinka autoriaus pozicija, kuria jis žemina žmogų: ,,čia tik darbininkai“. Kiekvienas žmogus yra ir turi būti atsakingas už tai, ką jis atlieka darbo procese, nesvarbu, jis planuoja, komanduoja, ar fizinėmis jėgomis realizuoja tą procesą. Banalus pavyzdys: Niurnberge nebuvo priimami pasiteisinimai: ,,aš tik vykdžiau įsakymą“.

  • Įdomu kada mūsų Tautos(ir vaikų)budeliai ir jų vadai stos prieš tribunolą už Tautos genicidą, ar bent prieš teismą, panašų į Niurnbergo ir aiškinsis kad vykdė įsakymą?
   Mes ką vergai kad už mūsų Tautos genocidą(ir Stalino laikų),jo vykdytojai nebaudžiami,o mūsaų“saugotojai“)traiško prigėrę žmones net po 2-3 ir žvengia pareigūnų bendrabutyje,pavadintame kalėjimu,kur pasak spaudos net palydoves atveža.O kiek budelių nesėdi?kaip poeto,futbolo sirgaliaus,ar Gargždų nuovadoje nužudyto epileptiko.
   Čia ką tokia temidės tranų reklamuojama teisinė ir demokratinė Valstybė,kuri už mūsų piningus perka vandens patrankas,mikrobangų patrankas,šaudo į pagyvenusius žmones guminėmis kulkomis??? Čia ką stalino laikų sugryžimas ar karo stovis?

  • Aš čia matau tik valdžios nusižeminimą, bandant pašalinti savo negarbės pėdsakus. O tą senuką, kaip ir daugumą iš mūsų, jau seniai nužemino. Mums beliko išsitiest – arba ant kojų, arba į karstą.

 2. Tikrai apgailėtina, kai taip bijoma pažvelgti tiesai į akis. Fui, net nesinori kažką sakyti, tik pasišlykštėjimo jausmas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *