Sudaryta Visuomeninė komisija smurtui Garliavoje ištirti

Įgyvendinama piliečių sueigos „Žodį“ iniciatyvinė grupė „Už teisingumą“ gegužės 31 dieną sudarė Visuomeninę komisiją gegužės 17-osios smurto aktui Garliavoje ištirti ir teisiškai įvertinti.

Komisijos darbui maloniai sutiko talkinti parlamentinė grupė „Už teisingumą Lietuvoje“.

Komisijoje dirbs Nepriklausomybės Akto signatarai teisininkai Kazimieras Motieka ir Liudvikas Narcizas Rasimavičius, Aukščiausiosios Tarybos-Steigiamojo Seimo narė teisininkė Zita Šličytė, teisininkas, buvęs Generalinės prokuratūros Tardymo departamento ypač svarbių bylų tardytojas ir Seimo kontrolierius Kęstutis Milkeraitis, Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas Romualdas Povilaitis ir M. Rőmerio universiteto profesorius Saulius Arlauskas.

10 komentarų

  1. 2012 m. gegužės 17 d. pedofilų – žudikų prievartauta mergaitė atiduota į tų pačių nusikaltėlių zoną. Po pagrobimo ji, visiškai sveika mergaitė, dar buvo svaiginta vaistais. Visai valstybei tai žinant (žinant nužudymus, mergaitės liudijimus apie nuolatinius, kelis metus trukusius, grupinius jos prievartavimus su jos motinos žinia) TODĖL TIE PAREIGŪNAI VYKDYTOJAI IR tikrieji organizatoriai, kurie AUKĄ atidavė banditams, jų veika TURĖTŲ BŪTI PRILYGINAMI nusikaltimui PRIEŠ ŽMONIŠKUMĄ ir valstybės išdavimui. Prašau „nevyniot į vatą“.

  2. Labai džiaugiuosi šia komisija. Puiku, kad ji taip operatyviai sukurta. Labai džiaugiuosi visais komisijos nariais ir jai padėsiančiais parlamentarais. Labai laukiu Gerbiamųjų Šličytės ir Motiekos žodžio, nes jų žodžiais, mes, Sąjūdžio eiliniai iš provincijos, vadovavomės. Tikiuosi, kad prabils ne tik Lietuvos pediatrų vadovas Valiulis, o ir kiti medikai.
    Aš komisijai taip pat norėsiu duoti parodymus, ir tai surašysiu ir atsiųsiu, o jeigu reikės – ir atvyksiu. Nebuvau tuomet Klonio gatvėje, bet mano ir mano artimųjų išgyvenimai yra baisesni nei per Sausio 13 – ąją. Ten ėjo okupantai ir saujelė atplaišų. Dabar valstybę užvaldę asmenys pagrobė mergaitę dangstydamiesi teismo sprendimu. Slėpdami didelį klaną ir aukštas pareigas užimančius nusikaltėlius. Bet apie mano, eilinės lietuvės išgyvenimus, atsiųsiu raštu komisijai.

  3. Šaunuoliai teisingas žingsnis, siūlyčiau susisiekti su Latviais, kadangi pas juos ta pati pedofilų bėda, brutualaus teisėsaugoselgesio ir melo , suteikti komisijai tarptautini statusą. Latvijos ir Lietuvos pedofilai labai tampriai bendradarbiauja.

  4. Pagaliau! Ačiū už iniciatyvą. Aišku, turbūt būtų įdomu ištirti ar teisėtai JIE slepia Mergaitės grobimo filmuotą medžiagą. Juk ji slepiama tik privačios antstolės patvarkymu?..

  5. Palaikau, bet vilčių neturiu.Viskas bus užgniaužta ir užtildyta. Pas mus tam tikrais atvejais baisiau nei Baltarusijoje ir Rusijoje – žiauri diktatūra, jokios demokartijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *