Simono Daukanto aikštėje paminėtas valdžios smurtavimo Garliavoje pusmetis

S. Daukanto aikštėje paminėtas valdžios smurtavimo Garliavoje pusmetisLapkričio 17-ąją, šeštadienį, Vilniuje buvo paminėtas prieš pusmetį valdžios įvykdytas Garliavos antpuolis, kurio metu, pasak Lietuvos Konstitucijos kūrėjų teisininkų Kazimiero Motiekos, Zitos Šličytės ir Liudviko Narcizo Rasimo, buvo šiurkščiai pasikėsinta į konstitucinę šalies santvarką.

Minėjimas prasidėjo 12 valandą šv. Mišiomis už Tėvynę ir Laisvę, kurias Vilniaus Šv. Kryžiaus (Bonifratų) bažnyčioje aukojo kunigas Juozapas Minderis. Sakytame pamoksle Tėvas Juozapas pabrėžė kovos už tiesą ir laisvę svarbą šiandienos Lietuvoje, laimino tiesos siekiančius žmones.

Po šv. Mišių Simono Daukanto aikštėje įvyko pilietinė meninė akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“. Jos metu per šimtas susirinkusių piliečių, be tradicinio Gitenio Umbraso kūrinio „Tie-SOS!“, pirmąkart atliko ir naują šio dailininko kūrinį – „Ne-Dalia“. Juo priminta valdžios smurtą patyrusios mergaitės bei pažemintos Lietuvos nedalia. Sykiu žadinta viltis iš tautą ištikusios nedalios išsivaduoti.

Nuotraukos Leono Merkevičiaus.

Remtasi pilietinio portalo Tiesos.lt informacija

2 komentarai

  1. Koktu kad Lietuva tapo bailių 6alis,kurie dreba kėkvienas dėl savo kailio.Kodėl mes tapome kaip avinų banda-turčiai prievartauja ir tvirkina mūsų vaikus ,o mes kaip avinai vedami skerdyklon,tylime?Kas sekantis,ponai turtingieji ir įtakingieji pedofilai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *