Signatarų teisme bus ginama susirinkimų laisvė

Šių metų gegužės 7 dieną, pirmadienį, 10 valandą, Vilniaus miesto antrajame apylinkės teisme, Laisvės prospektas 79 A, dėl piliečių sueigos Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje sukvietimo bus teisiami Kovo 11-osios Akto signatarai Bronislovas Genzelis ir Romualdas Ozolas bei Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Alvydas Medalinskas.

Nepriklausomybės Akto signatarus Lietuvos Respublikos teismas teis už šių metų kovo 17 dieną prie Seimo surengtą renginį, kuris buvo skirtas šalies parlamentarizmui paremti, kuriame Seimas ragintas susigrąžinti Tautos Atstovybės galias ir principingai ginti konstitucinę santvarką.

Iniciatyvinė grupė Už teisingumą kviečia pilietes ir piliečius, branginančius Konstitucijos laiduotą susirinkimų laisvę, teismo dieną būti kartu su teisiamais signatarais.

Daugiau informacijos:

Darius Kuolys (8-671-32461)

1 komentaras

  1. pries daugiau kaip 20 metu gynusi TV boksta nuo rusisku okupantu, nesitikejau, kad Lietuvos valstybine televizija taip issigims, kad jos pagalba bus triuskinamos pilietiskumo uzuomazgos, liesis smeiztas ant saziningai dirbanciu valstybes pareigunu, o korumpuotieji bus liaupsinami. Dar baisiau, Ozolas ir Genzelis- tautos sviesuoliai, signatarai, tuomet kele Lietuva atgimimui, dabar bus teisiami… uz kova su korupcija!
    Bet vilties neprarandu, viskas priklauso nuo musu paciu. Tik nebukime abejingi tam, kas vyksta musu Tevyneje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *