Seime susibūrė parlamentinė grupė „Už ištikimybę priesaikai“

Gruodžio 17 d. dešimt Seimo narių paskelbė, kad steigia parlamentinę grupę „Už ištikimybę priesaikai“.

Grupę sudaro Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė Rima Baškienė, konservatoriai Sergejus Jovaiša, Vytautas Juozapaitis, Rytas Kupčinskas, Naglis Puteikis ir Paulius Saudargas, liberalai Vitalijus Gailius ir Eugenijus Gentvilas, Partijos „Drąsos kelias“ atstovai Vytautas Antanas Matulevičius, Algirdas Patackas ir savarankiškai išrinktas Seimo narys Povilas Urbšys. Kiti Seimo nariai į grupę jungtis galės tik grupės steigėjų kvietimu.

Vienas iš grupės steigėjų, Kovo 11-osios Nepriklausomybės atkūrimo Akto signataras Algirdas Patackas sakė, kad į šią grupę renkasi tie Seimo nariai kurie pasisako už vertybes, kurių „šiame Seime reikia su žiburiu ieškoti.“

Siūlome pasižiūrėti spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos, vykusios gruodžio 18 d. Seime, vaizdo įrašą (lrs.lt video).

12 komentarų

 1. Sveikinu grupę, kurioje suskaičiavau 11 pavardžių. Laukiu prisijungiant Stancikienę, Venckienę, Degutienę ir t.t. Sėk mės Jums žadinant tautą. o dabar linksmų šv. Kalėdų.

 2. Man įdomu, kokia šios grupės nuomonė į referendumo dėl AE rezultatus. Jeigu jų nuomonė į šiuos rezultatus bus neigiama, tai šūdas čia ne grupė.

 3. Keista,tačiau balsuodami už Uspaskicho neliečiamybės atėmimą,o tai reiškia ,kad jūs įsitikinę,jog politinės dedamosios šioje byloje nėra,nors tik aklas to nemato ,jūsų grupė jau iškart ir papuolėt į konfliktą su konstitucija.Ar jūsų grupė skaito,kad ir prieš nusikaltėlį reikia kovoti teisingai,jei ne tai jūsų mastymas bolševikinis,Gal galėtu man nors vienas šios grupės narys paaiškinti, kodėl teismų sistema yra niekam tikusi ir jūs norit ją reformuot,bet jums palankūs sprendimai teisingi,o nepalankūs neteisingi.Ar negalvojat,kad pirma reikia reformuot teismus ,išlaisvinant juos nuo nomenklatūros įtakos,bet atiduodant teismų kontrolę tautai,tik po to spręsti rezonansines bylas.

 4. Dėl Pauliaus Saudargo tai suabejočiau. jokių vertybių jis neturi- prisiplakė ir tiek, nuolankus, K. Masiulio tipo, šedbarų tarnas.

 5. Taip, Darbo partijos byla neišvengiamai politinė. Kitaip ir negali būti, nes Darbo partija už didelius juodus pinigus pirko Lietuvos žiniasklaidą, korumpavo Lietuvos politiką. Klausimas daug rimtesnis, kodėl VSD ir prokuratūra nutylėjo ir toliau netiria Darbo partijos milijonų kilmės. Juk parlamentinis VSD tyrimas parodė, kad tie milijonai iš Rusijos. Apie tai žemiau rašo Kastytis Braziulis.

 6. Jums į pensiją eit laikas o ne kurti kažkokias organizacijas, kurios bus pamištos po kelių savaičių.
  Pykint pradeda matant tuos pačius žmones, kurie tik ir skundžiasi kad nieko negali patys valdžioj sėdinti.
  Būtų mano valia – visus iš to video pirmu reisu į sibirą nusiųsčiau. Tai yra tikrieji šalies nusikaltėliai. Žmonės kurie vežiasi į seimą žadėdami visiem permainas, o tik ten patekus ima verkšlenti kaip penkiolikmetės mergiotės kad jų kolegos neklauso.

  Gėda.

  • tikrai neblogai būtu,kad iš šių kalbėjimų nors lašas racionalaus rezultato gautųsi,o jei ne ,tai nors viešai pareikštų,kad valstybė užvaldyta tamsiųjų jėgų ,padaryti nieko negalim,arba išsiskirstom ,arba imam kuolus ir susigrąžinam tai dėl ko stovėjom prie seimo sausio 13,o tai tik mykia ,kaip nepamelžta karvė.

 7. O kaip bus su pedofilų klanu, ar kova jau baigta. Dabar reiktų skelbti kovą minkštabybių klanui, tipo gražulis ir CO. Ar neapsėklintos kovotojos – marseljietės Venckienė ir Stancikienė dalyvaus šitame ratelyje – komunoje ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *