Seime dirbs keturi Lietuvos Sąrašo remti tautos atstovai

Antrajame Seimo rinkimų ture užtikrintai savo varžovus įveikė du Lietuvos Sąrašo remti kandidatai – Tėvynės sąjungos narys Naglis Puteikis ir Liberalų sąjūdžio iškeltas nepartinis Vitalijus Gailius.

Nors nusileidę konkurentams vienmandatėse apygardose į Seimą su Drąsos kelio sąrašu taip pat išrinkti Algirdas Patackas ir Aurelija Stancikienė.

Lietuvos Sąrašo remtas konservatorius teisininkas Vaidas Šalaševičius, Lazdijų-Druskininkų apygardoje įveiktas Druskininkų vicemerės socialdemokratės Kristinos Miškinienės, į Seimą nepateko.

Taigi Seime dirbs keturi Lietuvos Sąrašo remti tautos atstovai: nusikaltėlių gaujas tramdęs ir su finansiniais nusikaltimais kovojęs generolas Vitalijus Gailius, buvę Seimo Antikorupcijos komisijos nariai Naglis Puteikis ir Aurelija Stancikienė, sovietmečio disidentas, Kovo 11-osios Akto signataras Algirdas Patackas.

Lieka palinkėti jiems sėkmės grumiantis už Lietuvos Respubliką, padėkoti už bendrą darbą visiems Lietuvos Sąrašo remtiems kandidatams, o piliečiams – už šiems kandidatams išsakytą paramą.

Darius Kuolys

12 komentarų

 1. Pradzia padaryta! Ir patys kadidatai – dabar jau deputatai – irgi visi iki vieno ne is menkystu burelio! Sveikinimai!

 2. Aišku smagu,jog šis pilietiškai aktyvių „muškietininkų“ ketvertas pateko į seimą ,tai sąžiningi ir tvirtų nusistatymų žmonės ir jų balsai ten girdėsis.Galima pasidžiaugt,kad tauta nubaudė zuokininkus ir liberalcentristus už jų blogus darbus ir veidmainystę.Tik gaila, jog vėl sužibėjo darbo partijos žvaigždė,balsavimo metu truko skaidrumo,buvo perkami balsai .Baltų pirštinių pilietinė iniciatyva gera idėja, tik gal kiek pavėluota kaip ir visada .Liūdna jog visuomeninės-politinės jėgos išsibarsčiusios,trūksta vieningumo,susikalbėjimo…Bambu iki skausmo žinomus dalykus ar ne?Pilietiškiems ir aktyviems reikia išlikti ir po rinkimų,bei veikti ne tik miestuose.

 3. Nematau nieko tragiško,kad progresyvios jėgos turi nežymią mažumą..Pagrindas,-nenusisukti nuo visos visuomenės ir kuo glaudžiau komunikuoti su ja.Tuomet ir nedidelės pajėgos turės MILŽINIŠKĄ palaikymą,kas vėliau situaciją gali pakeisti iš esmės.Ir,nebūtinai po keturių metų…

 4. Praleidom vasarą aikštėje kaip kokie skautai, rašydami Tie-sos! kreidelėmis (seniau jie stovyklaudami iš kankorėžių dėliodavo Gedimino stulpus). Dėkoju visiems „skautų vadams“ ir džiaugiuosi tais, kurie laimėjo mandatus.

 5. Sveikiname.Svarbiausia balsuoti pagal sąžinę.Tai pats didžiausias spaudimas tiems,kuri moka tik rankas kilnoti.Sielos nerimas…Vidinė laisvė.

 6. Sveikinu išrinktuosius į Seimą iš Lietuvos Sąrašo. Tenka tik apgailestauti,
  kad tiek mažai iš LS gavo mandatus į Seimą. Galima pradėti vardinti kodėl
  taip atsitiko. Aikštės televizija buvo tikrai puikus instrumentas pristatant kandidatus.
  Viena iš priežasčių kodėl iš LS pateko į Seimą tik keturi kandidatai buvo mažai platintojų gerų AT žinių. Galimybės buvo tikrai didelės

 7. Laikas pradėti dirbti tinklapio žmonėsi.
  Kitaip (jau ir dabar) tampate nebeįdomūs, per laiko sąmanas ir didžiulį laiko dulkių sluoksnį.
  Nebedirbate, o vietą užimate.
  Tuo labiau tokiu kilniu pavadinimu.
  Jei pasiryžote dirbti vardan Lietuvos, dirbkite.
  Ne epizodais, o reguliariai.

 8. Rinkimai praėjo ir projektas Lietuvos sąrašas numiro? D.Kuolio garso nebegirdžiu. A-ūū.
  P.S. Žmogus priklausantis koncervams ir lieka jų mentaliteto, todėl Aureliją gerbiu, o Naglio – ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *