Rugsėjo 17-ąją S. Daukanto aikštėje rengiama akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“

Rugsėjo 17-ąją, pirmadienį, 19 valandą, pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai ir laisvieji menininkai kviečia piliečius Vilniaus Simono Daukanto aikštėje paminėti šių metų gegužės 17 dieną valdžios Garliavoje surengtą masinio smurto aktą. Visuomeninė komisija, kurioje posėdžiavo Lietuvos Konstitucijos kūrėjai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė, Narcizas Liudvikas Rasimas, įvertino šį smurto aktą kaip išpuolį prieš konstitucinę šalies santvarką.

Aikštėje, kurioje nuolat budi prieš valdžios smurtą ir melą protestuojantys žmonės, tą dieną bus surengta meninė pilietinė akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“. Joje dalyvaus Pabradės fanfarinis orkestras bei žinomi Lietuvos menininkai. Dailininkai Gitenis Umbrasas ir Joana Noreikaitė ragina piliečius ateiti S. Daukanto aikštėn su žvakutėmis ir iš jų sukurti meninę instaliaciją. Bendru meno kūriniu bus išsakyta pilietinė valia priešintis grupuočių savivalei, ginti konstitucinius Lietuvos Respublikos pamatus.

6 komentarai

  1. Ar Lietuvos valdžia nori,kad ir tauta eitų į sandėrį su savo sąžine ir viską pamirštų?Tauta be sąžinės.Ar tai garbingos valstybės kelias:statyti tautą į nepatogią padėtį ,kad ji meluotų sau,jog nieko nebuvo?

  2. Ypač gerbiu Lietuvos Respublikos Konstitucijos kūrėjus: gerb. Zitą Sličytę, Kazimierą Motieką, Narcizą, Liudviką Rasimą. Linkiu Jiems stiprybės ir ištvermės, ginant Lietuvos Respublikos Konstituciją ir šalies valstybingumą.

  3. Klaipėdos visuomenininkai, palaikydami rugsėjo 17 d. Vilniuje organizuojamą akciją „Neužmiršim, nesitrauksim!“, kviečia klaipėdiečius 2012-09-17, 19 val. susirinkti Atgimimo aikštėje. Pabuvimu kartu, uždegdami žvakutes išsakysime pilietinę valią, kad giname konstitucinius Lietuvos Respublikos pamatus. Žvakučių liepsna simbolizuos bendrumo, vienybės, pasiryžimo jausmus.
    Dalyvaus visuomeninės komisijos narė Zita Šličytė.

    Klaipėdos visuomenininkai

  4. Gegužės 17 -oji – Kristaus žengimo į dangų diena, kai kuriose šalyse – išeiginė. O „iškvėpinta“ antklodė, kurią užmetus, atsileido Deimantės Kedytės rankos, ar nebuvo panaudota ir V.Pociūnui nukenksminti, palydint jį prie lango? O gal tai ta pati, kuri buvo pasitelkta pagrobiant D.Kedį?

  5. Renginiai Daukanto aikštėje vis kitokie: tai gegužinė, tai vaikštynės, gal dar bus ir paskaita, ir poezijos vakaras. Rugsėjo 17 dieną puikiai pasirodė Pabradės jaunimo pučiamųjų orkestras, taigi įvyko koncertas :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *