Prie VSD rūmų – pilietinio meno akcija „Valom“

Prie VSD rūmų – pilietinio meno akcija „Valom“

Tarptautinės Vaikų gynimo dienos išvakarėse – šių metų gegužės 31-ąją, penktadienį, 12 valandą – prie Valstybės saugumo departamento Vilniuje, Vytenio g. 1, laisvieji menininkai rengia žaismingą bei viltingą pilietinio meno akciją „Valom“.

Menininkų nuomone, Lietuvai rengiantis pirmininkauti Europos Sąjungai labai svarbu, kad visos mūsų valstybinės institucijos apsišvarintų ir pasigražintų.

Lietuvoje turime tokių institucijų, kurioms švarintis su dideliu malonumu bei dėkingumu turėtų padėti laisvi piliečiai.

Valstybės saugumo departamentui už nuoširdų rūpestį iki šiol jaučiasi dėkingi ne tik buvę FNTT vadovai Vitalijus Gailius, Vytautas Giržadas, bet ir vaikučiai bei jų tėveliai: gausi Gatajevų šeima, Eglė Kusaitė ir jos artimieji, Deimantė Kedytė ir jos šeima. Retas vaikas Europos Sąjungos šalyje galėtų didžiuotis tokia savo valstybės saugumo globa kaip Eglė Kusaitė: pasak buvusio VSD vadovo Dainiaus Dabašinsko, ši kukli, psichologinių problemų turėjusi mergaitė „mums buvo žinoma nuo 13 metų“.

Tad, pasak laisvųjų menininkų, jei VSD taip rūpinasi mumis ir mūsų vaikais, būtina ir mums – bent Vaikų gynimo dienos išvakarėse – pasirūpinti VSD.

2 komentarai

  1. А что со своими „коллегами“ иметь дело слабо ? Да ? Ну да , они же и по морде смогут дать , а тут что дети да бабы , ответить не смогут . Трусы вы и шакалы !!!

  2. Nesuprantu, kaip galima visas problemas suversti vienai institucijai, kad ir Garliavos istorijoje, savo darbo tinkamai neatliko ar net slėpė nusikaltimus policija, prokuratūra, teismai, vaiko teisės ir kiti, čia ne vienos institucijos veiklos sritis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *