Prezidentūra slapukauja ir siunčia „Tie-SOS“ akcijos dalyvius į Sveikatos apsaugos ministeriją

Garliavos mergaitės sveikatos būklė nėra sunki, – tokią žinią rugpjūčio 20-ąją Prezidento Kanceliarija raštu perdavė pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviams, kurie kasdien laiškais ragina Prezidentę leisti Lietuvos pediatrams susipažinti su iš gimtųjų namų prievarta išvežto vaiko sveikata. Pasak Prezidentūros, gandus apie sunkią mergaitės būklę jai esą paneigusi Sveikatos apsaugos ministerija.

Gavę tokį Prezidento Kanceliarijos raštą, akcijos dalyviai iš karto paprašė ir Prezidentūros rašte minimo Sveikatos apsaugos ministerijos teksto. Kanceliarijos darbuotojai pažadėjo ministerijos raštą pateikti, tik paprašė dėl jo kreiptis raštu. Rugpjūčio 23-iąją „Tie-SOS“ akcijos dalyviai taip ir padarė. Tačiau jau kitą dieną gavo neigiamą raštišką Prezidentūros atsakymą.

Prezidento Kanceliarija nesutiko pateikti žadėto ministerijos rašto ir pasiūlė piliečiams dėl Garliavos mergaitės būklės „tiesiogiai kreiptis į Sveikatos apsaugos ministeriją“.

Jau kitą savaitę akcijos dalyviai reikalaus tiesos iš viešumos du metus vengiančio sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio ir ministerijai realiai vadovaujančios viceministrės Janinos Kumpienės.

8 komentarai

  1. Ar sitaip turi buti NEPRIKLUSOMOJE ,LAISVOJE,DEMOKRATISKOJE LIETUVOJE?AR TAI VALSTYBES PASLAPTIS NR 1? Kodel sitaip viskas slepiama?Gerai rase kun.Grigas ,kad viskas tampa Valstybes paslaptimi.

  2. Tiesiog belieka pasigėrėti, kaip elegantiškai, tvirtai ir taikliai biurokratai ir politikai spaudžiami prie sienos. Toliau taip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *