Prezidentūra: Garliavos mergaitės sveikatos būklė nėra sunki

Pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai pagaliau sulaukė Prezidento Kanceliarijos pranešimo, kad prieš tris mėnesius iš gimtųjų namų Garliavoje prievarta išvežtos mergaitės sveikatos būklė nėra sunki.

S. Daukanto aikštėje Vilniuje budintys piliečiai nuo šių metų liepos 31-osios kasdien laiškais ragino Respublikos Prezidentę Dalią Grybauskaitę išgirsti Lietuvos pediatrų prašymą ir leisti jiems susipažinti su Garliavos mergaitės sveikatos būkle.

Rugpjūčio 21 dieną, Prezidento Kanceliarijos Asmenų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Asta Bogušienė piliečiams raštu pranešė, kad Prezidentūra apie mergaitės sveikatą pasiteiravo Sveikatos apsaugos ministerijos, kuri „paneigė teiginius apie sunkią jos būklę“.

Kokie medikai su mergaitės sveikata susipažino ir kokie ministerijos pareigūnai apie ją Prezidentūrą informavo, piliečiams nebuvo pranešta. Jiems taip pat liko nepaaiškinta, kodėl prieš tris mėnesius gimtuosiuose namuose geros sveikatos buvusi mergaitė šiuo metu yra „nesunkios sveikatos būklės“.

6 komentarai

  1. Nenustebčiau, kad paaiškėtų, jog vaikas jau tapo ir sunkus ligonis, kuriam reikia poilsio…

  2. Kaip suprasti „nesunkios sveikatos būklės“??? Ar serga, bet nesunkiai?: citata: „gimtuosiuose namuose geros sveikatos buvusi mergaitė šiuo metu yra

    „nesunkios sveikatos būklės“’.

  3. Gal būtų galima išvysti visą atsakymą, o ne tik įspūdingiausiai be jokio konteksto skambančias jo citatas? :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *