Prezidentės rūmai toliau slepia tiesą

Tiesos.lt portalas praneša:

Gruodžio 17-osios vidudienį kelios dešimtys piliečių, susirinkę Simono Daukanto aikštėje Vilniuje, talkinami menininkų Gitenio Umbraso, Joanos Noreikaitės ir Liudviko Jakimavičiaus, atkasė iš po sniego „Tie-SOS!“ žodį. Taip pilietinio meno akcija tradiciškai buvo paminėta masinio valdžios smurtavimo Garliavoje data. Vis dėlto pačios tiesos, kam įsakius ir kam pritarus prieš septynis mėnesius buvo užpulta Garliavos gyvenvietė ir šiurkščiai pažeista Lietuvos Konstitucija, visuomenei iki šiol nepavyksta sužinoti. „Valstybės paslaptimi“ paverstas ir iš gimtųjų namų advokato Gintaro Černiausko smurtu išplėštas klykiantis vaikas.

Su gegužės 17 dieną žiniasklaidai išplatintu ir iki šiol neįgyvendintu Prezidentės Dalios Grybauskaitės viešu įsakymu pavaldžioms tarnyboms galite susipažinti ČIA.

Nuotraukų autoriai – Aurelija Babenskienė, Leonas Merkevičius, Karolis Kavolėlis, Juozas Valiušaitis

2 komentarai

  1. Verta atkreipti dėmesį,kaip vakar atsistatydino Japonijos ministras Pirmininkas po pralaimėtų rinkimų.Samurajaus dvasioje,prisiimdamas visą kaltę. Nejučia pradedi lyginti su Lietuva…Kokio garbės kodekso ar kažko panašaus reiktų Lietuvai?Ir kas tai gintų?Gal reiktų kurti vertybines tradicijas,nežinau…Ką daryti?

  2. Tiesiog žmonės neturi tikėjimo. O gal tiksliau – žinojimo apie tai, kas bus po mirties. Taip dalis gan racionaliai ir logiškai mąstančių žmonių gan dažnai prieina prie savo padaytų išvadų, kad dievo nėra ir nėra ko bijoti, nėra rojaus ar pragaro, gyvenimas yra vienkartinis nuotykis ir reikia imti iš jo viską. Todėl visi karai, smurtavimai, egoistiniai poelgiai, visos tos blogybės mūsų žemėje tėra padarinys to, kad žmogus neturi tikėjimo, arba tiksliausiai būtų pasakyti – neturi žinojimo apie mirties paslaptį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *