Pirmajame Tiesos.lt klube: Ar šiandienos Lietuvoje įmanoma vertybėmis grindžiama politika?

M.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubasM.K.Čiurlionio namuose renkasi Tiesos.lt klubas

Lapkričio 29-ąją pradeda veikti Lietuvos Sąrašo įsteigtas Tiesos.lt klubas. Šį ketvirtadienį, 19 valandą, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) susirinkę mokslo, kultūros, politikos žmonės ir visuomenininkai diskutuos tema „Ar šiandienos Lietuvoje įmanoma vertybėmis grindžiama politika?“. Klubo svečias – sovietmečio disidentas, pogrindžio kultūros leidinių rengėjas, Kovo 11-osios Akto signataras, Seimo narys Algirdas Patackas.

8 komentarai

  1. Norėčiau nueiti,įdomus renginys,o ir tema aktuali kaip niekada.Gaila nesu vilnietis ir kaip suprantu nei video ar audio įrašo vėliau niekas į internetus neįdės?

  2. Labai gerai, kai vyksta diskusijos. Bet jau užtenka tik dėjuoti ir konstatuoti esamą padėtį. Reikia visuomet ieškoti išeities, siūlyti konkrečias priemones ir ruošti projektus, kaip pagerinti situaciją. Todėl ši tema turėtų būti “ Kaip užtikrinti, kad Lietuvoje politika būtų grindžiama moralės ir vertybių principais? „

  3. Labai gerai,kad vyksta diskusijos,bet jau tapo aisku,kad sitas Seimas nesileis nei i diskusijas,o juo labiau i reformas,todel apart diskusiju reikia paruosti issamesne Lietuvos saraso programa ir ruostis sekantiems,pirma savivaldybiu,o po to Seimo rinkimams.Svarbu suburti aplink save nesisteminius judejimus ir kurti realiai veikiancias grupes visuose salies regionuose,analogiskas sajudzio grupems.Svarbiausia padaryti isvadas is siu Seimo rinkimu nesisteminiu vienijimosi-skaldymosi klaidu ir pasalinti is judejimo skaldytojus ir provokatoriuskuriu,kuriu dali jau dabar galima identifikuoti.

  4. Vakar per Lietuvos Ryto televiziją parodytame filme apie Leniną ir jo siautėjimą be kita ko buvo pasakyta,kad jis pradėjo nuo „moralės atsisakymo“.Toliau sekė prievarta…Įvardyti pamatines vertybes.

    • pesimistėVasaris 3, 2011 20:32O aš manau, kad išdegs, dar ir kaip išdegs. Pakrebždeno durnelės myojtkoos, keli mokslininkai, ir viskas. Kam jiems, tiems mokslininkams, veltis, juk dirbti reikės mokytojams, o ne jiems.O kur kiti? Juk nepritariančių labai labai daug, o tyli. Bijo.Man labai keista V. Juknaitės pozicija. Gerbiama rašytoja, daugumos lituanistų esate ( o gal jau buvote) gerbiama, o veliasi pati nežinodama kur. Apie jus, ko gero, taip gražiai neatsilieps, kaip apie gerb profesorę (girdėjau, kad vakar buvo gražiai prisiminta V. Zaborskaitė) Norisi paklausti programą rengusių mokslininkų: kada dirbote mokykloje ) ar iš viso dirbote?), kada matėte šiuolaikinį jaunuolį eilinėje, o ne elitinėje mokykloje? Dainora, kiek pačios mokinių neišlaiko egzaminų? Teko girdėti, kad oi kiek daug. Tikrai nenoriu gyventi tokioje Lietuvoje, kur mokytojo balsas prilyginamas pakrebždenimui. Taigi ir toliau krapštykimės, krebždenkime, o mums, mokytojams, kurs programas, rašys vadovėlius ir mus mokys, kaip reikia dirbti, negebantys dirbti mokslininkai teoretikai.

  5. Stebiuosi varkalos durnumu balsuojant prieš V.Gailiaus Įstatymo projektą dėl senaties. Faktiškai iš tos šauniosios DK septiniukės liko tik Patackas, Stančikienė ir Matulevičius. Mano pagarba jiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *