Pilietinės vaikštynės ir sueiga „Už laisvę ir tiesą, prieš melą ir smurtą“ – gegužės 26 dieną Vilniuje

Valdžios smurtu ir melu pasipiktinę piliečiai šį šeštadienį, gegužės 26 dieną, 13 valandą, renkasi Vilniuje prie seimo Nepriklausomybės aikštėje. Iš čia rengiamos pilietinės vaikštynės Gedimino prospektu iki S. Daukanto aikštės, prie prezidentūros, kur vyks piliečių sueiga „Už laisvę ir tiesą, prieš melą ir smurtą“.

Vaikštynėse ir sueigoje bus ginama konstitucinė Lietuvos Respublikos santvarka, piliečių teisės ir laisvės, pasisakoma prieš grupuočių savivalę.

23 komentarai

 1. Manau šiose eitynėse turėtų būti plakatų, su Pociūno, Giržado, Gailiaus atvaizdais, kuriuose būtų pabrėžiama, kad mes viską prisimenam, nieko nepamiršom, nepamiršim ir toliau reikalausim tiesos.Tegu jie negalvoja, kad viską užglaistė ir jiems nebegresia atsakomybė, tegu dabar jie pradeda bijot, o ne mes.Jie puikiai supranta kas dabar vyksta, kad tauta bunda ir jeigu viską ištrauksim į viešumą jų laukia labai labai didelė atsakomybė už visus jų nusikaltimus Lietuvos valstybej, teisingumui ir žmogiškumui.

  • O kuo čia dėti Giržadas ar Gailius?
   Jau patys konservai jų net nebegina, o pirmieji gynėjai(Kuodys ir kiti) apskritai apie juos jau nebeužsimena. Ar čia tie paminėtieji labiausiai kažkuo nusipelnę Lietuvai ir kažkuo išskirtiniai?

  • pastebėjau netikslumą pranešime apie pilietines vaikštynes.Administratorius rašo-,, grupuotės“.Lietuvių kalba tai yra GAUJOS !

  • Nebūk naivus, tai kogi „jiems“ tokių protestų bijoti – valdžia jų rankose, Seimo ir kitų rinkimų rezultatų skelbimas jų rankose – Seimo partijos kandidatuoja ir jų pačių, valdžios institucijų deleguoti asmenys, paskirti komisijų pirmininkai, balsus skaičiuoja… Kol „rinkimų durų“ raktai nebus Tautos rankose jokia demokratija nefuncionuos, partijos ir jų valdžios politinės atsakomybės nebijos, nes tai bus tik fasade… Taigi reikalaukime atiduoti rinkimų institucijos „raktus“ suvereniteto savininkei Tautai.
   Todėl visi protestų reikalavimai turi būti dėl Seimo rinkimų įstatymo atitinkamų pakeitimų ir visų svarbiausia dabar yra tai, kad neliktų taip, kaip yra jau arti 20 metų – „Seimo partijos pačios kandidatuoja, pačios balsus skaičiuoja“…
   Kodėl nereikalauti, kad jau ateinančiuose Seimo rinkimuose teisės deleguoti asmenis į rinkimų komisijų pirmininkus būtų suteiktos bendruomenėms, visuomeninėms organizacijos ir t.t., o ne valdžiai ir Seimo partijoms.
   Taip bendruomenių, visuomeninių organizacijų deleguoti asmenys galėtų būti apmokomi pirmininkų pareigoms vykdyti specialiuose kursuose. Apmokymams galėtų būti panaudotos rinkimams skirtos lėšos ir t.t.
   Partijos ir valdžios institucijos galėtų deleguoti savo patikėtinius tik stebėtojais.

 2. Pakartoju tai, ką parašiau delfije:
  Palapinės, stalai ir suolai ilgalaikėje akcijoje būtini. Taip pat ir vienas kitas biotualetas reikalingas, nes protestuotojai tokiu būdu bus nepagrįstai kankinami, neištvers ir apdergs prezidentūros prieigas. Lauko virtuvė nebūtina. Dabar šilta, tai bačkos ir malkų iki rinkimų nereikės.
  Dėl leidimo reikia tartis su Abonentu tiesiogiai. Pažadėkite reklamuoti judėjimą TAIP tai ir 15 procentų nereikės. Galima iš pradžių gauti ilgalaikį 100 asmenų leidimą ir be palapinių. O paskui jas per lietų patiems pasistatyti. Juk lietuviai lietuvius turėtų užjausti. Be to, kaip sakoma, Vilnius ne iš karto pasistatė.
  Jeigu ne bus gautas ir paprastas leidimas. Tuomet tai daryti be leidimo arba Protesto akciją rengti privačioje 20 arų ploto valdoje netoli centro (žinau tokią). Čia jau galima bus įsirengti geriau nei Klonyje. Būtų palapinės, stalai, kėdės, lovos, Lietuva tiesiogiai, virtuvė, biotualetai, internetas, scena su garso aparatūra ir kiti socialiniai, kultūriniai patogumai.
  Kad atkurti Nepriklausomybę nuo Klano, tai bent 25 procentai tautiečių per Seimo rinkimus turėtų rinktis politinį susivienijimą „Už Lietuvą Lietuvoje“ bei Drąsos kelio koaliciją su Tautos vienybės sąjunga.ir kuo mažiau balsuoti už prorusiškas partijas. Privalu laimėti, kito karto tektų ilgai laukti. Sėkmės tautiečiai.

 3. Kodėl negirdžiu balsų prieš proamerikietiškas (kurią valdo „kumpiai“) partijas. Tos nė kiek ne geresnės, tik užsimaskavusios. Komunistų idealogija buvo skirta kvailiams, todėl ja niekas netikėjo. Dabar iš mūsų (ypač apolitiško jaunimo) pirma daro balvonus, kad paskui sėkmingai į smegenis įpūstų gudraus melo idealogiją.

 4. Manau, kad Lietuvoje yra daug nukentėjusių vaikų: ne vienas tapo sveikatos apsaugos reformos auka – mirė nuo gripo ir meningito, nes nebuvo suteikta reikiama pagalba, vaikai nukentėjo ir nuo švietimo reformos, nes kaimuose ir mažuose miesteliuose buvo uždarytos mokyklos. Nelengva ir gydytojams bei mokytojams, nes jų algos mažos, o atsakomybė didelė. Tačiau teisėjai neblogai uždirba, bet, kaip matom, vengia atsakomybės…
  Ir pritariu kitiems – visa visuomenė yra valdžios ir žiniasklaidos melo auka, todėl labai apmaudu.

  • Žodis „reforma“ Briuselio leksikone ir pagal piniguočių kumpanosių supratimą turi visai kitą prasmę. Jiems tai reiškia „sugriovimą“, „lėšų atėmimą“, kad tik daugiau pinigų iš vergų galėtų prisiplėšt. Žiūrėkit, ką padarė su „švietimo reforma“: palyginus su savo karta, aū matau į pasaulį išleidžiuamus bukagalvius, neturinčius nė pusės žinių, kurias buvom įgiję mes. O kaip kitaip?! Kvailą minią bepigu valdyt. Jei pagyvenę žmonės dar ir dabar pasisako už mirties bausmės sugrąžinimą (tą būtiną padaryti, „kopūstams“ spjovus tiesiai į snukį), yra griežtai nusiteikę prieš pedofilus ir jų pirmtakus – pederastus, tai jaunimui – vienas ir tas pats. Nes ką tėvai auklėja namie, mokykloje „tolerancijos“ pagalba paverčiama niekais. Be to ir teisingai auklėjančių tėvų laukia nemalonumai.
   Bet neužmerkim akių. Mūsų jaunimas jau išauklėtas vergų dvasia. Tai bent mes kol dar gyvi nutraukime tą melo ir šmeižto „kokteilį“, vis dar tebekuriamą leisgyvės ES, iš kurios jau dabar vietoj rimtos pagalbos sulaukiame atkištos špygos ir ultimatumų. Graikai jau traukiasi iš „rojaus“. Nes jau gavo pasiūlymų išparduoti savo salas ir išdalinti vietoj… ne, ne skolų, o palūkanų už tas skolas. Privati nuosavybė tuoj pradės supirkinėti valstybes. Idiotizmas, bet jis vykdomas, vietoj to, kad saiko nebeturinčią saujelę (nesakysiu, kokios tautos – pabandykite atspėti iš vieno karto) įsprausti į kažkokius žmogiškumo, o ne aklo gobšumo rėmus…

   • Daug prirasei ir viska pro sali. Nesiskaitymas su pilieciais ir ju laikymas vergais, tai grynai sovietine ideologija. Dabar jaunimas daug daugiau ispruses nei sovietinis, dauguma dabartiniu jaunuoliu masto savarankiskai ir netiki sovietikais, kai jie sako, kad toks istatymas ir visi vergiskai turi ji vykditi. Aisku yra vergiskos sielos jaunuoliu, kurie tai gavo genetiskai kartu su motinos pienu, jie gali dirbti vygdomojoje valdzioje stipriai kontroliojami, bet jokiu budu jie negali uzimti vadovaujamu postu. Patis isitikinome ka jie sugeba pridirbti:)))

 5. Žinot, šendien buvau prie seimo ir dabar noriu pasidalinti savo pastebėjimais… Buvo apie 17 žmoniu kurie palaiko judėjima, laukė žinių dėl laikinosios komisijos sudarymo ir diskutavo apie visas blogybes… Ir tada pro šalį ėjo Teišerskytė kažkaip užsisvajojusi apie gražų orą… Savaime suprantama kad žmonės pradėjo jos klausinėti kaip ten seime su ta komisija… Ir ką jūs manot, ji poėtiškai pradėjo aiškinti kad ji nieko negali pakeisti ir t.t… Jai nueinant kažkas paskambino ir ji pakėlusi telefono ragelį pasakė nieko kad čia nevyksta, tik kažkoks durnynas.. Ka atvaževo korespondentai kur buvęs kur nebuvęs išdygo Saulius Stoma su idijotiška šypsena. Pasimalė prieš kameras ir paslaptingai dingo… Ką čia ir bepridurti… Prie Pezidentūros mačiau dar juokingesnį spektaklį… Matulevičius jau pradeda rinkiminę kampaniją pasakodamas kad jo partija jungsis su Drąsos Partija ir tada jau viskas bus išvalyta ir sutvarkyta… Kai atvaževo BTV žurnalistai pakalbinti ten protestuojančių žmonių, Matulevičius taip gudriai ir tėchniškai ilindo į kadrą kad žurnalistui nieko neliko kaip tik jį pakalbinti… Kažkas protestuoja tyliai ir nelysdamas į kameras, o kažkas darosi sau nemokamą reklamą… Gerbiu ir palaikau žmones, kurie tikrai nori pakeisti smirdinčia sistema… O tokie kaip Stoma ar Matulevičius tik gadina gerą tų žmonių vardą… Tai tik mano nuomonė, todėl galite paduoti į teismą. Tiesa yra viena, ir niekas nuo jos nepabėgs…

  • kokius turim tokie bus geri kol vezima i musu puse temps, o jei mus isduos tada reiks ir Matuleviciu ir Stoma pakeisti geresniais, nieko cia geresnio nesugalvosi

  • Ką padarysi, seno šuns naujų triukų neišmokysi, kaip sakė mano močiutė. Matulevičius neršia, dar kažkas su savo asmeniniais tikslais, taip, bet, žmonės, mąstykite ir rinkitės. teišerskytė save vadina nacionaline vertybe,o žmones, pasibjaurėjusius valstybės teisėsaugos institucijomis, brutaliai ėmusiomis vaiką, taigi, pademonstavusiomis, kad žmogus, iš kurių mokesčių jos gyvuoja, yra niekas, nulis, toji seimo narė vadina durnynu? – tai gal tą čiupkovą ir siųskim į šiukšlyną.

  • Egidijui.Kasdien budžiu Daukanto aikštėje, matau žmonių veidus, girdžiu jų mintis.Šiandien lietuvoje nėra nei vienos partijos, kurias aš vadinu paprasčiau- gaujos, kuri būtų verta nors mažytės dalelytės tų nuostabių žmonių tikėjimo, vilties ir meilės.

 6. Gaila, šeštadienį turėsiu išvykti. Ech, smagios nusimato vaikštynės:) Vėl BNS ir kitos „agentstvos“ praneš, kad dalyvių tebuvo „keli šimtai“. Iš tiesų, galėtų būti ir daugiau, bet, pvz., kai kurie mano kolegos bijo. Maskvėnai irgi bijojo, o dabar kas dedasi? Prisimenant Maironį (jubiliejus gi), „jau slavai sukilo“, laikas ir mums Lietuvoje pakrutėt:)

 7. Matosi, kad daugumos komentatorių tikslas vienas – atsisėsti į dabar valdžioje esančiųjų vietą ir valdyti kitus, kaip iki šiol jie patys buvo valdomi, sovietiškai.

  • Tikrai neturiu tokio tikslo. Aš visiškai „nesutvertas“ Seimui. Mokslas man yra žymiai įdomiau.

 8. SAJUDZIO GRETOSE TAIP PAT DAUG ,, INFILTRATU,, , – TAM , KAD SUZAISTU PATRIOTUS. PRISIMINKIME , KA JIE VEIKIA IR KAIP ELGIASI DABAR. DAUG KAS PAAISKES. KAS ,,PATRIOTISKAI,, DRASKESI DEL SIGNATARU SKLYPU , O DABAR RASO ELEGANTISKUS PASKVILIUS IR TRANSEDENCINIUS ROMANUS , KAS ,, GELBEJO ,, MAZEIKIU NAFTA, IR PAN.LABAI IDOMU TAMPA PRISIMINUS.

 9. Atgalinis pranešimas: Pilietinės akcijos už teisingumą tęsiasi (video) | Alkas.lt

 10. Sestadieni geguzes 26 diena 13h
  UNISEF
  Hause 30a,
  Great Sutton Street,
  EC1V 0DU
  Londone
  Cia turesime proga kreiptis I zinomiausia organizacija ginant vaikus !!!
  Ateik ir parodyk kad tau ne tas pats !!!
  Padekime vienas kitam gelbstint maza Mergaite Deimante,MUSU – Ateitis yra ir Mus paciu…
  Nebukime abejingi !!!!!

 11. manau tokias vaikstynes reikia surengti dar ir Kaune ir Klaipedoje vienu metu,tegul ir nedaug zmoniu,svarbu nenurimti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *