Pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai dėl Garliavos mergaitės sveikatos kreipėsi į Sveikatos apsaugos ministerijos vadovus

Sveikatos apsaugos viceministrė Janina Kumpienė

Prezidentūrai paskatinus, tokį piliečių laišką ministrui Raimondui Šukiui ir jo pavaduotojai Janinai Kumpienei nutarta siųsti kasdien. Visi, norintys jį pasirašyti, gali tai padaryti atėję į Simono Daukanto aikštę Vilniuje.

Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministrui ponui Raimondui Šukiui, ministro pavaduotojai poniai Janinai Kumpienei

Gerbiamieji Sveikatos apsaugos ministerijos vadovai,

Lietuvos Respublikos Prezidento Kanceliarijos paskatinti kreipiamės į Jus ir kviečiame pateikti Prezidentūros minimą Jūsų vadovaujamos ministerijos raštą, kuriuo Jūs, pasak Prezidentūros, paneigiate gandus apie sunkią Garliavos mergaitės būklę.

Jau beveik mėnesį mes, pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai, laiškais raginame Respublikos Prezidentę leisti Lietuvos pediatrams susipažinti su gegužės 17-ąją prievarta iš gimtųjų namų išvežtos mergaitės sveikata, taip pat kviečiame kuo greičiau nutraukti jos totalią socialinę izoliaciją ir leisti jai bent telefonu bendrauti su ją auginusiais seneliais ir bendraamžiais draugais.

Rugpjūčio 20 dieną, remdamasi Jūsų pateiktais duomenimis, Prezidentūra piliečiams pranešė, kad Garliavos mergaitės sveikatos būklė nėra sunki. Paprašyta susipažinti su Jūsų suteiktais duomenimis, Prezidentūra rugpjūčio 24-ąją patarė tiesiogiai kreipti į Jūsų vadovaujamą ministeriją.

Todėl labai lauktume Prezidentūrai adresuoto Jūsų rašto kopijos.

Taip pat prašytume paaiškinti, ką konkrečiai reiškia Jūsų ministerijos Prezidentei pateiktas Garliavos mergaitės sveikatos įvertinimas. Kas nutiko, kad gimtuosiuose namuose sveikas buvęs vaikas šiuo metu, pasak Jūsų, yra nesunkios būklės? Kaip mergaitės sveikatos būklę paveikė Garliavos šturmo metu patirta prievarta ir jau ketvirtą mėnesį jos patiriama totali socialinė izoliacija?

Taip pat norėtume žinoti, ką Jūs, už Lietuvos piliečių sveikatos apsaugą atsakingi pareigūnai, padarėte asmeniškai, kad žinomiems lietuvių pediatrams būtų leista susipažinti su prievartą patyrusios Garliavos mergaitės sveikata, kad būtų nutraukta valdžios vykdoma nežmoniška totali mažo vaiko socialinė izoliacija.

Pagarbiai,

Pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai

Juozas Valiušaitis
Raimondas Gudžius
Irena Jeleniauskaitė
Viktorija Ručinskaitė
Jaroslav Vabalis
Ona Umbrasienė
Joana Noreikaitė
Leonora Petkevičienė
Justas Subačius

2 komentarai

  1. Kur antra mergaitė?.Niekas neatsakė, policijos ieškotas keliskart teistas vyras, pagaliau sulaikytas Lazdijuose, staiga lyg stebuklinėje pasakoje išleidžiamas į laisvę ir su dukra sėkmingai išvyksta atgal į Vokietiją? Kuo toliau nuo visų tiesos ištroškusių akių.Koks čia sandėris įvyko tarp Temidės ir anonimų, kad net buvo nutrauktos įtariamojo paieškos? Ar daug ieškomų žmonių policija sulaiko ir jau kitądien paleidžia?Tačiau jau šį savaitgalį išauš rugsėjo 1-oji. Į kokią mokyklą eis antroji mergaitė? O pirmoji? Nejaugi pastarąją iki 12 klasės anonimai nežinia ko mokys uždarę konspiraciniame bute? Kokia bus Mokslo ir žinių šventė joms abiem? Taip ir neišaiškėjus esminėms aplinkybėms, politikos raiste ima į nežinią nirti ir esminė viso skandalo priežastis. Todėl šiandien reikėtų garsiai klausti: „O kur abi mergaitės?“O Pedofilijos skandalo dinamika šiandien susilydė politikoje. Neringa Venckienė – prieš Ireną Degutienę.Ir apskritai į tautos smegenis lašinamas įspūdis, kad pedofilijos bylos išvis nebėra. Ir niekada nebuvo.
    Tai kur abi mergaitės?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *