Pilietinės akcijos Simono Daukanto aikštėje dalyviai kreipėsi į Prezidentę dėl Garliavos mergaitės

Simono Daukanto aikštėje nutarta tokius laiškus Prezidentei siųsti kasdien. Visi, norintys juos pasirašyti, gali tai padaryti atėję į aikštę.

Lietuvos Respublikos Prezidentei
Poniai Daliai Grybauskaitei

Gerbiamoji Ponia Prezidente,

Kviestume Jus, kaip valstybės vadovę, pasirūpinti, kad Jums atskaitingas Valstybės saugumo departamentas leistų visuomenės pasitikėjimą turintiems Lietuvos vaikų gydytojams susitikti su gegužės 17 dieną iš gimtųjų namų Garliavoje išvežta mergaite, pamatyti jos sveikatos būklę ir apie ją pranešti visuomenei.

Prokuratūros iškeltoje ir teismo šiuo metu nagrinėjamoje byloje Garliavos mergaitė minima kaip pedofilijos auka. Jos sveikatos būklė negali būti valstybės paslaptimi ar manipuliacijų objektu. Prašytume Jūsų tiesos šiuo piliečiams rūpimu klausimu.
Pagarbiai,

Pilietinės akcijos „Tie-SOS“ dalyviai

Joana Noreikaitė
Ema Prišmantaitė
Jolita Radčenkienė
Daugardas Gruodis
Saulė Matulevičienė
Justas Subačius
bei kiti

7 komentarai

    • ji ir su parašais nesureaguos,o siusti vieną laišką su tūkstančiais parašų yra netikslinga ,geriau siusti tūkstančius laiškų su vienu parašu,tai nors samdinukai padirbės,nes atsakyti privalėtu.

      • Pritariu. Tūkstantį prašymų ir dar ranka rašytų. Neatsakius prašymus pakartoti. o jeigu ir tada neatsakys, kreiptis į teismą su skundu dėl neveikimo.

  1. pritariu ir senai laukiu atsakymo iš valstybės institucijų, nes kiek pamenu, tie klausimai jau senai užduoti, bet mūsų valstybėje pasirodo nėra kam atsakyti į nepatogius klausimus. Todėl tyla. Ir duobė. Nėra valstybės, mes ją palaidojom gegužės mėnesį, gal net anksčiau, bet de facto sužinojom būtent gegužę.

  2. Labai pritariu,jai ten viskas gerai, turi parodyt mergaitę artimiems žmonėms.Sveiku protu negalim suvokti, kaip vaiką galimą uždaryti kaip į kalėjimą,ką ji tokio padarė kad su ja šitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *