9 komentarai

 1. Prieč masinį aštuomkojo puolimą prieš demokratiją tėra vienintelis ginklas – masinis demokratinių jėgų atsakas mitingais, demonstracijomis ir pagaliau rinkimais.

 2. Negali laidos vedėjas būti toks šališkas vienai nuomonei, atkreipkite dėmesį į jo formuojamus klausimus, viskas sukasi į vieną pusę, gėda..tai yra visuomeninis kanalas, nusivyliau..

 3. Mafija valdanti Lietuva nuolat mums kartoją kad reikia sąžiningai mokėti mokesčius ir skusti tos kurie nemoka arba vengia mokėti. Mums Lietuvos piliečiams reikia suvokto ,kad surinkti mokesčiai visu pirma tarnauja mafijai ir jų pakalikams valdžioje.
  Mafija valdanti Lietuva sunkiai randa pinigu pensijoms ,ligoniams, invalidams,socialiniam būstui. Bet lengva ranka skiria pinigus karui Afganistane, Kosove ,Irake. Netrūkstą šimtu milijonu žydams bei iškrikeliu plėtrai, vaiko pagrobimui .Negailima milijonu naujai seimo salei, SODROS bastionams, mokesčiu inspekcijos rūmams ir kitiems Lietuvos piliečiams nereikalingiems projektams bet labai pelningiems Lietuva valdantiems mafijos bosams.
  Reiki suvokti kad skurdas Lietuvoje yra dirbtinai sukurtas ,tam kad gauti finansavimą iš biudžeto. Skirstant milijardus sąmoningai nuskurdintiems piliečiams mafija gauna šimtus milijonu pelno.
  Partijos kurios yra finansuojamos ir sukurtos mafijozinu struktūrų stengėsi užgrobti ko daugiau ministerijų ir kontroliuoti valdiškų pinigu srautus ,investuoti į tos projektus iš kur galima daugiau prisigrobti pinigu.
  Mes Lietuvos runkeliai tikime ,kad kažkas ateis ir gyvenimas pagerės.Einame balsuoti už tos kurie mus įtikina ,kad greitai ateis šviesus rytojus ir gyvenimas pagerės.
  Naivuoliai atminkite ,kad politika yra pats pelningiausias biznis .Apdūmus žmonėms smegenis, gavus jų pasitikėjimą, mafijozines struktūros per savo implantuotus deputatus ir ministrus kraunasi milijardus. Pavyzdys- Valdovu rūmu statyba, atomines uždarymo afera, Europos paramos skirstymas, privatizacija, keliu tesimas , bankų aferos ir t.t.
  Išeitis tik viena surinkti mokesčiai privalo būti padalinti Lietuvos piliečiams ir piliečiai patys spręs į ką jiem investuoti savo pinigus

 4. Gaila kad tokiu laidu nebesulauksime, o reiktu Lietuvai visakeriopai, nes teisinguma ir atviruma pajutau is Kuolio ir Ozelytes, o kas del televizijos personalo, reiktu reorganizuoti, nes musu LT-1 vis dar pilna yra “tu“ tiesiai sviesiai pasakius ir teisesaugoj KGBistu.

 5. o kam ta televizija, kurkit ir platinkit laidas per interneta. Rinkit pinigelius per zmoniu aukas ir verskit valdzia kiek norit.

 6. Atgalinis pranešimas: Laisvieji menininkai kviečia išlaisvinti lietuvišką žodį LRT - Už teisingumą

 7. Atgalinis pranešimas: Laisvi Lietuvos piliečiai protestavo prie LRT - Už teisingumą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *