Padrąsinkime vidaus reikalų ministrą

Šį ketvirtadienį, gegužės 3 dieną, 12 valandą, Vilniuje, prie Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos, Šventaragio g. 2, priešais Katedrą, rengiama pilietinė meninė akcija Padrąsinkime Ministrą.

Pilietės ir piliečiai kviečiami susieiti ir įpūsti pilietinės drąsos Vidaus reikalų ministrui Artūrui
Melianui.

Rišdami žalias vilties juosteles paraginsime ministrą nebesvyruoti – ryžtingai atleisti iš Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus pareigų įstatymą pažeidusį Kęstutį Jucevičių ir sugrąžinti į šias pareigas neteisėtai atleistą generolą Vitalijų Gailių.

Dar balandžio 17 dieną Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad dabartinis FNTT vadovas K. Jucevičius, laikinai ėjęs pareigas ir pasirašęs Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) skirtą raštą, kuriame nurodė, jog FNTT neturi informacijos dėl jo paties nepatikimumo, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymą.

Ministras A. Melianas iki šiol svarsto, ar viešuosius ir privačius interesus painiojantis K. Jucevičius gali vadovauti tarnybai, kovojančiai su finansiniais nusikaltimais ir korupcija.

7 komentarai

  1. Nieko jis nesvarsto, tik laukia capliko telefono skambučio – kaip jam lieps, taip jis ir padarys???

  2. Teisingai mano Algimantas, kaip Čaplikas, atsiklausęs prezidentės, pasakys, taip ir bus. Bet Melianas, kaip ir Jucevičius yra prezidentės statytiniai. Taigi, kol Melianas ir prezidentė vykdys savo pareigas – nieko nebus. Bet nepaisant to, į akciją atvyksiu. Tegu pasinervuoja.
    Bet, jeigu rimtai, tai labiau pykstu ant Kubiliaus. Kam pasiūlė ministru Melianą? Manau, neklausė savo partiečių, kad yra, to Puteikio vadinamo klano, pakabintas ir vykdo jo nurodymus. Nebeturiu už ką balsuoti per rinkimus. Belieka tikėtis, kad judėjimas „Už teisingumą“ sutelks stiprią koaliciją, už kurią bus galima balsuoti nebijant, kad balsas prapuls, jei nebus pasiekti 5 ar 7 procentai.

  3. Kaip galima įpūsti drąsos cinikui ir oligarchinės ,,valdomos demokratijos“ santvarkos tarnui Melianui , rėmusiam Palaitį ir Čapliko vingrybes FNTT pareigūnų išmetimo istorijoje visomis išgalėmis?Kaip galima zombiui grąžinti sielą?
    Misija neįmanoma,tad tik savo jumoro jausmą ir begalinį romantišką optimizmą parodysime…:)
    Prezidentę tenkina pseudo ,, konkursas “ (kai vienas žmogysta varžosi pats su savimi:)), tenkina,kai Jusevičius pats sau rašo charakteristiką,tenkina tokio žmogėno amoralumas ir tą jos valią jaučia Melianas…r

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *