Lietuvos Sąrašo frakcija kviečia vilniečius į forumą „Vilniaus pinigų dilemos“

Ar tikrai žinome, kokio dydžio dabartinė Vilniaus skola?

Ar realu, kad Vilniui skiriama gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalis padidėtų ir kokios būtų tokio perskirstymo pasekmės?

Ką išties turėtų veikti miesto gyventojų išrinktas politikas, kuris nuoširdžiai nori padėti miestui ir jo žmonėms?

Šiuos ir kitus klausimus Vilniaus Tarybos Lietuvos Sąrašo frakcija kviečia aptarti forume „Vilniaus pinigų dilemos“.

Forumas vyks šių metų lapkričio 10 dieną, antradienį, 18 val., Vilniaus miesto Tarybos salėje, Konstitucijos pr. 3.

Forume laukiami sostinės bendruomenės nariai, politikai, žurnalistai, ekspertai, mokslininkai, visi, kam rūpi Vilniaus miesto pinigai ir jų valdymas.

Forume kalbės kviestiniai svečiai: buvusi finansų ministrė Ingrida Šimonytė („Ar (ne)duoti Vilniui didesnę GPM dalį“) ir Lietuvos banko valdybos pirmininko pavaduotojas dr. Raimondas Kuodis („Keli patarimai Vilniui, kaip nustoti švaistyti pinigus“).

Vilniaus Tarybos nariai pasidalins mintimis apie tai, kokias problemas jie mato valdant Vilniaus pinigų srautus ir/arba pateiks galimus situacijos tobulinimo receptus. Konservatorius Mykolas Majauskas kalbės apie klaidas, iš kurių nepasimokome, Liberalų sąjūdžio frakcijos narys Skirmantas Tumelis nagrinės valdininkų ir politikų dilemos debesis, o Lietuvos sąrašo frakcijos narė dr. Aušra Maldeikienė primins, koks politikų vaidmuo formuojant ir valdant miesto biudžetą.

1 komentaras

  1. Savo puslapyje aprašiau kad jums visiems tiesiai į nosį stėro stambus pinigas, kurį pro Savivaldybę tebeneša valdininkai.
    O jūs – 4 Tarybos nariai, kuriuos iškėlė partija „Lietuvos Sąrašas“ – ir nusikaltėlis meras Remigijus Šimašius tik spoksote…

    Spauskite jūs visi tenai pas mane ir skaitykite. Mokinkitės ką susirinkimą mokinti šiandien.

    Į šį jūsų puslapį jau kelias pastabas parašiau. Jūsų suktas valdytojas vis nepraleidžia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *