Lietuvos Sąrašas ir Naglis Puteikis: Laikysimės vilniečiams duotų įsipareigojimų

Lietuvos Sąrašas ir Naglis Puteikis: Laikysimės vilniečiams duotų įsipareigojimų

2015 m. kovo 11 d.

Lietuvos Sąrašas, vilniečių valia gavęs keturias vietas sostinės taryboje, kovo 2 dieną yra sulaukęs Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotojo Remigijaus Šimašiaus kvietimo tartis dėl liberalų ir konservatorių buriamos Vilniaus koalicijos.

Sutikome dėl galimo bendro koalicijos darbo konsultuotis su liberalais, konservatoriais ir socialdemokratais. Konsultacijų metu paaiškės, ar atsiras pakankamai tvirtų bendrų nuostatų ir telkiančių bendrų darbų Vilniaus labui, dėl kurių Lietuvos Sąrašui derėtų prisidėti prie valdančios koalicijos.

Manome, kad būtų prasmės eiti į koaliciją tuomet, jei dirbdami kartu su partneriais galėtume įgyvendinti bent didesnę dalį vilniečiams duotų įsipareigojimų.

Turėtume būti tikri, kad mūsų dalyvavimas prisidėtų prie didesnių politinių galių suteikimo Vilniaus visuomenei, prie jos savivaldos įtvirtinimo, prie seniūnijų atkūrimo ir sustiprinimo, prie viešųjų finansų, bendro turto ir komunalinių paslaugų išskaidrinimo ir atsakingo tvarkymo, prie savarankiškos švietimo politikos, kurios miestas iki šiol neturėjo, prie didesnio rūpesčio skurstančiais bendrapiliečiais, prie darnios sostinės plėtros.

Konsultacijos dėl Vilniaus koalicijos bus tęsiamos po antrojo merų rinkimų turo.

Galutinį sprendimą dalyvauti ar nedalyvauti Vilniaus valdančioje koalicijoje priims Lietuvos Sąrašo taryba.
Darius Kuolys, Lietuvos Sąrašo pirmininkas

Naglis Puteikis, Seimo narys, Lietuvos Sąrašo kandidatas į Vilniaus merus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *