34 komentarai

 1. labai dziaugiuosi,kad gerb.Profesorius Valiulis emesi sios iniciatyvos,kad pediatrai neliko nuosaly.As esu pasalinis zmogus,bet labai dziaugiuosi situo kreipimusi,ir pritariu,

  • bet mergaites sveikatos istyrime turetu dalyvauti tik gydytojai, kurie butu paskirti pacio prof. -pirmininko ir tikraai patikimio, ne kokie sundaktariai, kurie dabar mergaite trombuoja vaistais! Dekui pirmininkui!

 2. Ačiū Gerbiamas Profesoriau, kad suprantat ir neliekat abejingas.
  Pagarba Jums ir Pediatrų Draugijai. Tepadeda Jums Dievas.

 3. labai didelis aciu ,kad neliekate abejingi mergaites likimui..dar dabar negalime atsigauti po soko ,ka pamateme geguzes 17d..ir manome ,kad mergaitei yra ne viskas gerai,jei net seneliams yra nerodoma…aciu dar karta ..siekite ,kad butu isaiskinta iki galo ar mergaitei tikrai viskas gerai,,jei mergaite nemato savo seneliu ji patiriai didele psichologine trauma!

 4. Ar ramiai miega daugiavaikis tevas ministras Donatas Jankauskas?Donatas Jankauskas:“Vaiko teisių apsaugos specialistų vaidmuo nenutrūksta – jų atsakomybė tęsiasi, tad ir toliau bus nepertraukiamai rūpinamasi, kad būtų užtikrinti mažametės mergaitės teisės ir interesai. Vaiką ir motiną saugančios tarnybos yra įsipareigojusios, kad įvykdžius teismo sprendimą bus glaudžiai bendradarbiaujama, siekiant užtikrinti vaiko interesus, gerovę, apsaugą. Tad tikimės, kad taip ir bus, siekiant užtikrinti vaiko interesus, kurie, kad ir koks sudėtingas būtų atvejis, yra patys svarbiausi. “ Tokiu atsirasinetoju kaip ministras fone,pediatru kreipimasis labai zmogiskas ir sveikintinas.

 5. Ačiū Jums, gerb. profesoriau !!! Šiais laikais,kai represuojami netgi vaikai, už kreida parašytą vienintelį žodį „TIE-SOS“ ,panašus Jūsų kreipimasis rodo,jog esate labai garbingas žmogus.Tiktai bijau,jog šį Jūsų pareiškimą ištiks toks pat likimas,koks ištiko ir daugelį kitų,- panašių…
  Valdžiažmogiai jį tiesiog – ignoruos….. Apie mergaitę – spengianti tyla,kuri pasako daug daugiau,negu jos žodžiai….

 6. ačiū visiems, kas rūpinasi šia nelaiminga mergaite. Labai dėkoju kolegoms gydytojams už parodytą dėmesį mažo vaiko kančioms ir susirūpinimą jos sveikata. Juk visi girdėjom apie jos aštuones rankytes, matėm anstolės krepšyje dekį, kuris atliko neabejotinai nekokią funkciją šioje klaikioje istorijoje. Kokia Deimantėlės sveikata rūpi ir man, kaip žmogui, kaip mamai, kaip medikei. Negaliu pasitikėti žmonėmis, kurie prileidžiami prie jos, kad pakartotų „viskas gerai“. Kad nieko gerai, mes matome jau keturis metus ir dar neišmokome tikėti melu.

 7. Gerbiamieji, nesuprantu jūsų. Kokią teisę bet koks gydytojas turi teikti informaciją visuomenei apie savo pacientą? Joks! Mes tiesiog neturim teisės gauti šios informacijos, nei prezidentė, nei pirmininkė tokios teisės taip pat neturi. Kas būtų, jei aš nueičiau pas Jūsų gydytojus ir prašyčiau pateikti informaciją apie Jūsų būklę? Manau, būtumėt nepatenkinti. Sakytumėt, ko kišuosi į asmeninį gyvenimą. O kodėl? Juk aš nuoširdžiai Jumis rūpinuosi ir man svarbi Jūsų gerovė. Gal jau baikim šiuos juokingus reikalavimus.

  • Gerb. Saule, sunku suprasti, kokių paskatų vedina rašote ir komentuojate tai, apie ką , matyt nieko nežinote. Kažin ar norėtumėte, kad su bet kuriuo Jums artimu asmeniu būtų pasielgta taip, kaip buvo Valstybės vardu pasielgta su šiuo skaudžiai nukentėjusiu vaiku. Buvau tą rytą Klonio gatvėje ir žinau, kaip ji buvo „imama“. Ten buvo pažeistos visos įmanomos netik Vaiko Teisės, ne tik Žmogaus Teisės, bet apskritai – bet kurio gyvo padaro teisės… Besaugant asmeninio gyvenimo privatumą, šiuo atveju gali būti prarastas pats Gyvenimas… Tai pirma. O antra – Tamstai gal nekorektiška mokyti Pediatrų Draugiją, ką ir kaip elgtis vaikų sveikatos atžvilgiu. Gerbiamam Profesoriui Arūnui Valiuliui ir jo kolegoms lenkiuosi daugelio žmonių vardu.

 8. Kai vienam is zinomu gydytoju ,pasidare jau nebebaisu, ir kiti prades galvas kelti. Reikia tik pradet daryt kazka ir kelelis issivynios….

 9. Kodel tyli Garliavos mokyklos pedagogai?Ju mokykloje mergaite mokesi, jie privalo zinoti, kur vaikas mokosi, kokioje mokykloje ir aplamai ar mokosi. Jei ne, reikia Kedzio sugyventine nubausti, nes mokslas vaikui yra privalomas.Ziobiene, ar mokosi sitas vaikas???

 10. sitiem svonderiam autoritetai neegzistuoja,atsisaudys kokiu formaliu atsakymu.Paziurekit,kaip jie su chirurge,mokslu daktare Bloznelyte uzsimojo susidoroti,sitie niekingi maitvanagiai….

 11. Aciu gerb. Profesoriui. Tikiuosiu atsiras daugiau tokiu palaikanciu,“ne aklu“, kovojanciu ir nesupuvusiu zmoniu. Tik mes galim kovoti uz savo ir kitu vaiku saugia ateiti!!!!

 12. …padėka ir pagarba tikriesiems GYDYTOJAMS, bet ne visokio plauko iškrypusioms padugnėms – šundaktariams-nusikaltėliams, „vaikų ekspertams“, „vaikų teisių gynėjams ir tarnyboms“, „teisėtvarkai ir kitoms sovietinio tipo smurtinėms struktūroms“ bei kitiems nusikaltėlių klanams-bendrininkams, kurių veiklos rezultatą dabar turime,- vaikas pagrobtas ir vėl luošinamas pedofilų, tačiau – Lietuvos Respublikos vardu!!! Ar galima dar labiau pažeminti ir paniekinti Lietuvos geros valios žmones?… Iš vaisių medis pažįstamas… Blogas medis neveda gerų vaisių… Dėsniai šie žinomi nuo seno, galioja (ir galios) ir „nepriklausomoje“ Lietuvoje… Pasielgė gydytojai (ne šundaktariai) profesionaliai ir žmogiškai, ir tai jau nuostabą kelią, nes taip mažą žmogiškumo ir užuojautos nukentėjusiam vaikui… O kad taip nustebintų – adekvačiai apgynę ir užkartę smurtą prieš viena ir visus vaikus – kitos tarnybos ir pareigūnai (parazitiškai duoną valgančios iš mokesčių mokėtojų kruvino prakaito), nuo aukščiausių iki pat žemiausių… Kad adekvačiai nubaustų nusikaltėlius, nusikaltima toleravusius, nusikaltimą gynusius, nusikaltimą aplaidžiai tyrusius…..Kad pasielgtų profesionaliai,.. Kad atliktų savo prievolę… Kad turėtų nors lašą žmogiškumo,.. Kad jo išmelstų… Kad taptų žmonėmis…
  Padėka ir pagarba tikriesiems GYDYTOJAMS!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *