Laisvieji menininkai kviečia K. Lančinską, A. Zuoką ir D. Barakauską pasikeisti žaislais

Pernai pamynę Konstituciją, pažeidę įstatymus, Vilniaus policijos vadas Kęstutis Lančinskas ir meras Artūras Zuokas vaikėsi po teismus ir žemino Nepriklausomybės akto signatarus Bronislovą Genzelį ir Romualdą Ozolą. Šiemet Kovo 11-ąją K. Lančinskas su A. Zuoku, vidaus reikalų ministrui Dailiui Alfonsui Barakauskui pritariant, gainiojo po šventinį Vilnių 300 policininkų ir stumdė naują žaisliuką – akustinę patranką.

Kokios pamokos piliečiai galėjo tikėtis iš savo valdžios?

Išsigandęs piliečių vyriausias miesto policininkas K. Lančinskas visą savaitę prieš Kovo 11-ąją pats mėgino žmones įbauginti: skelbė apie policijos ketinimus naudoti prievartą, apie sudarytus „šventinius“ policijos kovinių veiksmų planus.

Iš tiesų, per Nepriklausomybės atkūrimo dieną prieš solidaus amžiaus signatarus, įvairių pažiūrų jaunimą ir senimą buvo pasitelkta ne tik raitoji ir riaušėms malšinti skirta policija, bet ir ypatinga ginkluotė – akustinė patranka, ultragarsinis ginklas, realiai galintis sužaloti žmogų. Šis ginklas iki šiol Lietuvoje neišbandytas. Koks yra akustinės patrankos poveikis, kol kas galima sužinoti tik virtualiai, pasiklausius įrašo.

Kaip matome iš nuotraukų ir video, šį ginklą K. Lančinskas su A. Zuoku ruošėsi prieš vilniečius ir sostinės svečius panaudoti.

Piliečių paniškai bijantys ir patrankomis ginkluoti miesto bei policijos vadai gali kelti didelę grėsmę visuomenei. Todėl laisvieji menininkai ketina pasiūlyti Kęstučiui Lančinskui, Artūrui Zuokui ir Alfonsui Dailiui Barakauskui išmainyti jų turimą pavojingą žaisliuką – akustinę patranką – į mažiau pavojingus žaislus: barškučius, traškučius, skudučius, švilpynes, pypynes ir birbynes.

3 komentarai

  1. Juos reikia tik užjaus,nes Dievas jiems atėmė protą,kokia dar gali jiems būti didesnė bausmė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *