10 komentarų

 1. Kaip malonu matyti,kai negali dalyvauti,tai nors širdimi prisidedi,ačiū ,,miniai“.Ačiū,kad yra gerų organizatorių ir tokių žmonių.

 2. Aikštėje girdėjau, kad „Lietuvos sąrašas“ siūlo sumažinti Seimo narių skaičių iki 101 arba net 71. Patys šio sąrašo kandidatai ateitų į Seimą 2 metams, o tada išeitų. Kaip supratau, taip narių skaičius ir sumažėtų. Manau, kad Lietuvos piliečiai pritartų tokiam pasiūlymui. Jei tik atsirastų tokių žmonių, kurie sutiktų būti išrinkti pusei kadencijos ir taip sumažintų įstatymų kūrėjų skaičių, būtų puiku.

  • Pritariu Lietuva uzvaldziusios klikos iveikimo ir teisingumo siekiui, manau Seimo nariu skaiciaus sumazinimas butu viena is siu siekiu sudedamoji dalis.

 3. „Žinių radijas“ skelbia, kad didžiausia dalis apklaustųjų mano, kad Seime turėtų būti 101 narys.

  • Simo narių skaičiaus sumažinimas problemos neišsprendžia: SISTEMA liks ta pati. O reikia, kad kažkas padarytų sistemos REFORMĄ. Kas imsis?

  • nenuostabu,kad ponų radijas perša tokią mintį,nes sumažėjus seimo narių pigiau juos pirks ir lengviau valdys.Manau kad reikia didint seimo narių skaičių ir kartu įvesti jų atskaitingumo prieš rinkėjus mechanizmus,bet šitos sisteminės partijos jau veikia gaujų principais,todėl joms rūpi tik įtakų pasidalinimai,ir kol už jas balsuos ,tol viskas tesis.

 4. labai jums ačiū už gražiai parengtą reportažą – iš jo išties galima susidaryti įspūdį apie tą Daukanto aikštės bendrumą, kuris, tikiuosi, suvienys bendriems tikslams visus geros valios žmones.

  • Ačiū, kad skiriate laiko peržiūrai. Manau, jei visi bent po truputį darysime kažką gero srityse, kuriose sugebame dirbti geriausiai, Lietuva pasveiks. Lietuva – tai ne vien Seimas ir VSD, mes esame Lietuva. Svarbu nuoširdžiai, kokybiškai ir kūrybiškai dirbti, tai mūsų – lietuvių prigimtis, ne tik japonų ir vokiečių :) Svarbu domėtis kas vyksta šalyje, savarankiškai ir kritiškai mąstyti ir netoleruoti nepadorumo, tačiau toleruoti Žmogų, kaip didžiausią vertybę. O destruktyvių dalykų buvo ir bus, kartais daugiau, kartais mažiau. Galbūt jie skirti tam, kad geri žmonės neužmigtų, sulaukę šviesaus komunizmo ar kapitalizmo rytojaus :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *