Kreipimasis į Lietuvos valstybės pareigūnus, politikus ir piliečius

Esame pasipiktinę smurtu, kurio šių metų kovo 23 dieną Lietuvos valstybės vardu kaukėti policininkai ėmėsi prieš Kauno mergaitę.

Esame nusivylę tuo, kad brutalaus smurto prieš vaiką iki šiol nepasmerkė valstybės vadovai, o Generalinė prokuratūra dėl šito neiškėlė bylos.

Esame pasipiktinę smurtą lydinčia melo kampanija, kurioje dalyvauja šalies politikai ir pareigūnai. Tokie jų veiksmai liudija, kad smurto grėsmė vaikui išlieka. Brutalus ir ciniškas teisėtvarkos elgesys stiprina visuomenės įtarimus, kad mergaitę skubama išplėšti iš globėjos ir senelių aplinkos kaip pagrindinę ilgai vilkintos pedofilijos bylos liudininkę.

Todėl primygtinai raginame sustabdyti mergaitės atidavimo biologinei motinai procesą tol, kol nebus ištirta Kauno pedofilijos byla ir su ja susijusios žmonių žudynės.

Pabrėžiame, kad už galimą tolesnį smurtą prieš Kauno mergaitę ir dėl to galimą kilti sumaištį visuomenėje bus asmeniškai atsakingi tam kelio neužkirtę aukščiausi valstybės pareigūnai.

Romualdas Ozolas
Darius Kuolys
Arvydas Medalinskas
Audrius Nakas
Šarūnas Valentinavičius
Naglis Puteikis

2 komentarai

  1. Palaikau ši kreipimaisi ir reikalauju nedelsiant penktadieni imtis vaiko noru apsaugos veiksmu, informavus apie tai piliečius!
    Jei valdininkai neatsako į piliečiu prašymus bei reikalavimus – tegul to pačio gaus ir iš musu!
    Matomai valdininkija jau vykdo savo nepaklusnumo akcija – todėl ir mes priversti tinkamai reaguoti …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *