9 komentarai

  • Kodėl neįvykdytas 2010 metų teismo sprendimas sustabdyti civilinę bylą dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo, tol kol bus paneigti arba patvirtinti kaltinimai jos motinai?Jei jūs didieji įstatymų gynėjai taip pabrėžiat, kad turi būti laikomasi teismo sprendimų, tai kodėl daromos išimtys kai kuriems teismo sprendimams?Per antrą pasaulinį karą, nacistinėje Vokietijoje žydų persekiojimas, žudymas ir koncetracijos stovyklos irgi buvo „legalūs“ ir „teisingi“, nes tą reglamentavo tuometiniai įstatymai.Įstatymus kuria žmonės, teismuose sprendimus irgi priima žmonės.Pabuskit pagaliau.Vienintelis šlykštesnis dalykas už patį nusikaltimą – tai represinis teisingumas.Tą labai akivaizdžiai parodo dabartinė Lietuvos teisingumo sistema.

  • … manau reikėtų pagerbti šios istorijos didvyrius ir pastatyti jiems dar gyviems esant paminklus Grūto parke. Tiesa vienas požėla ten jau stovi.

 1. Taip žmones vežė į Sibirą. Uniforma buvo kita – biomasė ta pati. Pažiūrėkite į tų snukių akis. Tokius reikia dezinfekuoti. Patvorinis politologas Darijus

 2. Černiauskas, Jovaiša, Lukošius, Giržadas, Musolinis. kokie panašūs gestai ir mimika. Ar tik? O kiek toli jie nuo pedofilijos? Patvorinis politologas Darijus

 3. Baikit teisint ta mama vien tik todel kad ji biologine motina. Matot gi vaikas pas ja nenori ir klyke tai daug kartu ir prie paemimo ir prie vaiku teisiu. Pati problema ir yra tai, kad teismas prieme sprendima ne pagal mergaites nora.
  As pati maciau kaip ta mergaite bendrauja su Venckiene, nes mano dukra yra Deimantes klasioke ir drauge. Atsipeikekit, kam vien tik zodis mama viska pateisina.
  Prezidente turi isikisti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *