5 komentarai

  1. Kadangi esu neįgali ir gyvenu provincijoje, todėl negaliu fiziškai dalyvauti protesto akcijose. Tačiau aš visa širdimi palaikau kovą dėl valdžiažmogių nusikalstamos veiklos. Aš taip pat reikalauju TIE-SOS. Sėkmės, stiprybės ir vienybės visiems Daukanto aikštėje. Juk mes negalime būti „ne prie ko“.

  2. Sekmes tau garliavos mergaite…tai mums pavizdys,vaiko gyvenimo…bukim atviri,bukim savimi,drasus,siekiantys tikslo,kad ir paties sunkiausio.Atmerkim placiau akis ir atverkim sirdies vartus meilei.Apsizvalgykim aplink,tokie nieko verti tie zmogeliukai,kuriu visas idejas reguliuoja pinigas:kai motina,pagimdziusi, isnesiojusi savo kudiki gali parduot velgi uz pinigus-tai ar tik tokias ,,dovanas,,ji gavo uzgimdama…gaila gaila bukumo,kurio jokiam gyvam padarui neprilyginsi.Seklai pomidoro nenurodysi,kad turi agurku uzaugt…ir tu cia gazdink kiek nori…ar mes tokie bailus,kad iki tiek nusileidom,jog kas jiems sauna ant seiles,taip ir elgiasi…na gali prarast givybe,bet juk tai ne baisiausia,ne blogiausia,ne keisciausia…taip gali but…,bet tik ne vardan pinigu..Jei prezidente nieko negali,tam tikromis svarbiomis situacijomis tart svaru zodi-tai kam jai ir but prezidente-geriau jau uzaugintu soda

  3. Nors esu apribota judėjime, bet neapribota dvasioje. Stebėjau mitingo Kaune transliaciją per internetą ir nuolat verkiau. Tai, kas dabar vyksta, yra nuostabu. Tauta bunda. Auka neveltui. O auka – juk mažas vaikas. Didžiūlė auka. Atėjus metui, Dievas parūpina žmonių, kurie ima būdinti miegančiuosius. Ačiū jiems.
    Tikiu, kad dvasiškai palaikančių (kurie negali fiziškai būti kartu) vaidmuo taip pat nemažas, nes dabar Dievas skaičiuoja sielas, kurios stoja teisingumo pusėn. Bet, žinoma, kas tik gali turime rinktis ir drauge garsiai reikalauti TIE SOS.

  4. Skaitau „Aikštės žinias“, gal galima padidinti jo apimtį ir gauti daugiau informacijos iš rajonų? reikia stiprios grupės Kaune, čia daug patriotiškai nusiteikusių žmonių. Nurodykite kontaktus. Kiek žinau, tarp rašytojų yra keli patriotai, kurie norėtų Kaune veikti. Daugiau informacijos apie veiklą, reikia šaukti žmones.

  5. “Numyne zvirblis peledai koja“ taip galima pakomentuoti ta fakta kad Venskiene suzalojo policininka, kodel niekas nekreipia demesio, kad policininkas lauze venskienei rankas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *