Kauno apskrities policijos viršininkas Algirdas Kaminskas apie tai, kodėl policija negynė mergaitės

YouTube Preview Image

Po šio interviu policija kreipėsi į žurnalistų etikos sargus, prašydama įvertinti Janutienės veiksmus.

Policijos departamentas taip pat netiesiogiai įspėjo piliečius per daug atvirai savo nuomonės apie susidariusią padėtį nereikšti:

Informuojame, kad pareigūnai toliau labai atidžiai stebi viešąją erdvę, renka medžiagą apie neteisėtus kai kurių asmenų veiksmus ir, išanalizavus juos, imsis visų teisėtų priemonių užkirsti kelią bet kokiems grasinimams, nesantaikos kurstymui ar Lietuvos Respublikos piliečių įžeidinėjimams.

Pilnas šios „Paskutinės instancijos“ laidos įrašas, kuris buvo parodytas 2012 metų gegužės 24 dieną per TV3:

YouTube Preview Image

8 komentarai

  1. caro laikai atėjo, gąsdinimai.Ar ne laikas prabusti, ir negąsdinti padorių žmonių.Gal ir trėmimai prasidės?

  2. Ponai policininkai ar ne perdaug sau leidžiate, labai norėtusi žinoti , ką reiškia jūsų šis Lietuvos piliečių gasdinimas, ( per daug atvirai savo nuomonės apie susidariusią padėtį nereikšti: Informuojame, kad pareigūnai toliau labai atidžiai stebi viešąją erdvę, renka medžiagą ) Kas jums suteikė tokia teisę uždrausti Lietuvos piliečiams turėti savo nuomonę ir ja laisvai reikšti, kuria suteikia Lietuvos piliečiams Lietuvos Konstitucija Vien už tokius Lietuvos piliečių gasdinimus jus reikia patraukti atsakomybėn. Ir nereikia vaidinti nuskriaustujų nes senukus Garliavoje talžėte jūs, policija , o ne piliečiai ir tai matė visas Pasaulis.

  3. Matau BAIME budeliu akyse.., nes kurmiai bijo svesos. PAGARBA Zurnalistams- Lietuvos patriotamas!
    TAUTA SU JUMIS!

  4. Šitas tipas – Lietuvos gėda. Partizanai žinotų, ką su juo daryti. Patvorinis politologas Darijus

  5. Gerb. gydytojai labai reikaaingas musu visu palaikymas. Kiek zinau, darbe jai labai sunku, niekas nepalaiko, nepadrasina. Apsimeta, kad nieko nevyksta. Visi bijo virsininku, tame tarpe Puro, „zymiojo“ vaiku psichologo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *