Kandidatų pasižadėjimas

Jungtinis demokratinis judėjimas ir Šiaulių bendruomenių asociacija, siekdami demokratinių valstybės pertvarkų, kviečia piliečius siūlyti rinkimuose dalyvaujantiems kandidatams į Seimą pasirašyti tokį jų parengtą Pasižadėjimą.

10 komentarų

 1. Jei teisingai suprantu archyvas.lietuvossarasas.lt – tai partijos „Lietuvos sąrašas“ internetinė svetainė. Šiame puslapyje patalpintas Jungtinio demokratinio judėjimo ir Šiaulių bendruomenių asociacijos siūlomas pasižadėjimas kandidatams į Seimo narius. Tačiau tai nėra partijos „Lietuvos sąrašas“ siūlomas pasižadėjimas. Nesuprantama, ar svetainė archyvas.lietuvossarasas.lt yra ne tik partijos „Lietuvos sąrašas“, bet ir papildoma Jungtinio demokratinio judėjimo svetainė? JDJ turi savo svetainė http://www.demokratija.net, bet joje nėra patalpinta minimo pasižadėjimo. Kas čia vyksta?

 2. Man įdomus požiūris (kai kurių žmonių) apie naująją kartą. Atseit, ateis nauja karta ir viskas stos į savo vietas. O kokia ji, ta naujoji karta (dar neemigravusi į užsienį)? Ar nedesovietizuotų KGB’istinių tėvelių išaukleti, išleisti į mokslus, o grįžę įdarbinti aukštose pareigose? Ar tie, sunkiai besiverčiančių Tėvų vaikai, be mokslo ar su juo, atsidūrę gatyvėse dėl bedarbystės (nes neturi ar nesinaudoja tėvų ryšiais, kaip chuntiniai)? O ar senesnėje kartoje nėra disidentų, protingų ir mąstančių Žmonių tiek Sovietinei SISTEMAI, tiek Dabartinei SISTEMAI? Kaip ir dabartinėje kartoje ar nėra disidentų dabartinei SISTEMAI? Tad viskas priklauso nuo moralinių nuostatų, nuo Mąstymo, nuo INTELEKTO (ne nuo inteligencijos!), nuo noro tobulėti dvasiškai, nuo noro ieškoti ir kovoti už TIESĄ ir TEISYBĘ. Tokie NIEKADA nebus EGOISTAI, NUSIKALTĖLIAI ar MELAGIAI. Tačiau tokie, BŪTENT tokie, pasiaukojantys SAVO TAUTAI bei TĖVYNEI ir yra PATYS PAVOJINGIAUSI CHUNTAI – Mafijai, todėl su jais susidorojama, todėl ir stumiami į gyvenimo pakraštį (geriausiu atveju), todėl jiems ir fabrikuojamos bylos chuntiniuose teismeliuiose, o Tauta paliekama be intelektualaus proto, išskyrus tuos savanaudžius, kurie sočiai ir laimingai ‘kriuksi po medžiu’. Kol mes neįvertinsime savų inteklektualų- kovotojų, jų minčių, savo Tautiečių dvasinio – moralinio kapitalo, tol ir klaidžiosime Tamsoje, Bejėgiškume, Melo jūroje, taip ir neįveikę BAIMĖS, taip ir neatradę TIKROS DRĄSOS ir TIKROS LAISVĖS bei TIKROS ATSAKOMYBĖS. Pagarbiai.

  • Labai teisingai Batvinis pačiupo esmę. Visko pagrindas – sąžinė ir padorumas. Ir nereikėtų jokių išpūstų programų ir pasižadėjimų. Dabar gi vieni rašo programas ir jų nevykdo, kiti tų programų neskaito ir iš inercijos balsuoja net nežinodami, kad anie savo pažadų net nemanė vykdyti.

 3. Žinot, visada atsiras tokių, kurie pasirašys sutinką kad ir pakarti po beržu būtų, o pasakui į viską nusispjaus ir savo darys. Tą pasižadėjimą būtina įteisinti, kad po to galėtume mėžti kiekvieną liurbį iš seimo lauk – besimakaluojančiom kojom, kartu su visa kėde.

 4. Pasizadejimas ipareigoja. Ir suteikia teise kandidata remisiam rinkejui reikalauti is jo tu darbu, kuriu eina i Seima nudirbti. Antraip – tegul ji kelia i Seima kita kokia nors partija. Turi pasirinkimo laisve: pasizadeti arba ne. Niekas nieko nevercia.

 5. O tu pabandyk iš šunies atinti kauką! Tasa popiergalis be jurudunės galios yra šūdo vietoj. Aš tau kad ir tūkstantį jų pasirašyčiau.
  Jei ir šįkart nieko neišeis, galąsim šakes.

 6. Užtenka apeliuot į sąžinę, ji bent buvo komunistų laikais, bet tik tarp skriaudžiamų piliečių. Dabar gi žydas privertė mus vegetuoti vos ne visus.. Tuoj susipirks ir valstybes. Absurdas!!! Galėsim skrist kur nors į Siriju su pusės kelio kuru.

 7. Tam reikia išnaikinti žmonijos parazitus, Kai jus apstoja utėlės, ar gailitės mažo utėliuko? Arba sukriošusio? Čia turės būti padaryta tas pats. O kad kažkokie pederoidai, galvojantys, jog jie išmintingiausi, cypsi žmonių balsais, tai dar nereiškia, kad juoos Darvinas priskyrė žmonių klkasei.

 8. Čia tai liuks,tik manau kad iš norinčių pateksti seiman ir kiurksančių tenai kaip a.a.Brežnevas,sutiks tik 5-10 procentų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *