52 komentarai

 1. Gerb. gydytojos liudijimas – tai bomba pedofilijos byloje. Bent taip jau būtų civilizuotoje valstybėje. Bet Lietuva tik bando imituoti, jog yra civilizuota valstybė, todėl čia viskas bus kitaip. Gydytojai bus pateikti kaltinimai dėl paciento paslapties išviešinimo. O jos liudijimas pedofilijos byloje bus pripažintas niekiniu, nes ji jį paskelbė pažeisdama galiojančius įstatymus. Trumpiau – „vsio zakonno“.

  • Jei pacientas nebegyvas, tai kodėl keliama byla dėl pacinto paslapties (kosmetinio defekto) viešinimo?
   O gydytojai – didžiulis dėkui, didelė pagarba. Drąsi moteirs, nors turi mažų vaikų…

   • Bet tai kai jūs debilai :) Nesąmonėm tikite. Visų pirma – ji matė mirusį žmogų, kad pas ją atėjo. Antra – ji matė mergaitę ir atpažino, nors vėliau policijoje iš 3 nuotraukų nebesugebėjo aprodyti katra. Trečia – Ūsas jokių dėmių neturėjo, visi skiriamieji požymiai prie jo skrodimo surašyti.

    Tiesa ta, kad mergaitė savo tėvą pedofilą nuogą matė, matyt bybiu mojavo prieš akis, nes pas Kedį tokia žymė yra, tiesa vėliau jis ant jos tatoo pasidarė.

 2. Garbė ir padėka šiai drasiai moteriai Gydytojai Laimai Bloznelytei už drasą ir sažinę , kuri yra pavyzdys vadinamiems vyrams, kurie yra tikri lepšiai prieš Lietuvos kelias moteris, kurios bando atstovėti už mus visus . Žemai lenkiuosi joms ir vyrai padėkime joms kol dar kieno nors vaikas nepapuolė į tų iškrypėlių nagus. Tėvai ir motinos susimastykite, nes tai gali būti jūsų vaikas ir tada pajusite, kaip vienam sunku kovoti su jais, o jie šalia mūsų vaikų ir jų priviso daug. APSIDAIRYKITE !!!

 3. Matosi, kad tai tikras, nuoširdus liudijimas. Panašių liudijimų atsirastų ir daugiau, bet žmonės yra įbauginti žudynių ir kitokių susidorojimų.
  Rekomenduočiau gerb. gydytojai po tokio liudijimo nebepriimti jokių dovanų maisto produktų forma ( kava, medus, uogienės, grybų konservai ir panašiai). Geriau pabūkite įtaria, tačiau sveika ir gyva.

   • 😀 😀 Tai kad ji ima ir dar kaip ima. Kaži kas tik jai sumokėjo – TV3, Ventskienė ar pati sugalvojo primeluoti visai Lietuvai? Dabar va tuoj ir bylą turės.

    • Galetu i akis ziuret kai pasakoja, visiskai nenuosiardziai ir tuo labiau nepagarbiai atrodo toks zmogus, medicinos DAKTARAS!

 4. Labai apmaudu, kad ta daktare prabilo tik dabar , kai jau, panasu, saukstai po pietu. Labai apmaudu.

  • Jo, keista… kažkodėl prieš 3 mėnesius kai ta pati Rūta interviu ėmė, tai nepasivargino jai tada papasakoti. Gal nebuvo sugalvojusi?

 5. ačiū daktarei už liudijimą. Kaip sakoma, sutemos tirštesnės prieš aušrą. Jei mums baugu, pasižiūrėkime į drąsius žmones, protestuojančius Maskvos gatvėse.

   • Tai kad viena moteris jau buvo mirusi; mergaitės nuotraukos niekada niekas neplatino, tad ji jos negalėjo pažinti; Ūso skrodimo byloje prie ypatingų požymių nėra jokių dėmių.

    Faktas, kad nupirkta liūdininkė, kad meluotų. Klausimas kas mokėjo – Ventskienė, Kedofilai, TV3 ?

 6. Kišdamas į burna sisala mažam vaikui ūsas įkišo sisala į burna visai Lietuvai.
  Kiekvienas tautietis pajuto sisalo skoni savo burnoje, tiems kuriems skanus ūso sisalas visais įmanomais budais pateisina valdžios banditus kure draskė Kedines ginėju namus.
  Kiek dar kentėsim valdžios patičias

  • Man rodos tik violetiniai pajuto, nes jie gal sekso negauna, nes jiems pastoviai galvoje tik pimpalai ir tvirkinimai sukasi. Matyt labai norisi jiems.

 7. Baikit teisint ta mama vien tik todel kad ji biologine motina. Matot gi vaikas pas ja nenori ir klyke tai daug kartu ir prie paemimo ir prie vaiku teisiu. Pati problema ir yra tai, kad teismas prieme sprendima ne pagal mergaites nora.
  As pati maciau kaip ta mergaite bendrauja su Venckiene, nes mano dukra yra Deimantes klasioke ir drauge. Atsipeikekit, kam vien tik zodis mama viska pateisina.
  Prezidente turi isikisti.

  • Daiva > atsigauk tu kvaile. Tavo vaiką tavęs nekęsti aš mažiausiai per puse dienos įtikinsiu. Pasakysiu, kad tu jai neduosi šokolado, jei dabar pat į kamerą nepasakysi, kad tavo mama pedofilė. Vaikas iškart pasakys, įdėsiu video į youtubą ir patovoriniai prie tavo namų su tavimi susidoroti norės. O čia vaiką 4 metus durnino! Beje, mes patikrinsime ar tavo dukra su Deimante bendravo, nes jei ne – ir tau byl auž šmeižtą ir melą. Sėkmės!

  • Prie ko čia žurnalistai? Visiems akivaizdu, kad Ventskienė sumokėjo šitai liūdininkei ir tiek. Kol kas tai tik spėjimai, bet po 1-2 savaičių pamatysit, išsiduos daktarėlė, norėdama trumopesniam laikui už šmeižtą sėsti, kad jai buvo sumokėta, kaip ir visiems kitiems Kedžių liūdininkams.

 8. Pagarba Rūtai Janutienei ir šiai gydytojai, jei mes gyventume ne bananų respublikoje, po tokio liudijimo gen. prokūroras jau būtų pradejes tyrimą ir prijunges pire dabar nagrinėjamos pedofilijos bylos kaip paaiškėjusi naują faktą. Juk isigikinkime ką mes sužinojome iš profesorės, ogi tai, kad vyresnioji mergaitė kuri kartu su abiems stankūnaitėmis ir ūsu atėjo į kabinetą, ir visi karu būdami aptarinėjo ūsų falo problemas. Tai įrodo ne tik tą faktą kad a.a. Drąsiaus dukrelė matė Ūso falą, nes įvardijo jo problemą tą vaizdą pasakodama, tai tuo pačiu įrodo kad vyresnioji merfgaitė irgi dalyvaudavo ne savo noru tose bendrose orgijose, nes jie taip nebūtų, tai mergaitė nebūtų veadam į kabinetą ir prie jos nebūtų ūsas ištraukęs falo.

  • Gal kiek ankstoka reikšti pagarbą talentingai žurnalistei Rūtai. Aš jai pagarbą pareikšiu tada, kai ji apgins drąsiąją gydytoją nuo puolimo ir kaltinimų kurių, manau, ilgai laukti neteks. Rūta, viešai parodydama gydytojos liudijimą, žinojo, į kokią padėtį pastato šią moterį. Ir jeigu už gerb. L.Bloznelytę niekas neužsistos, tai ji greit bus „suvalgyta“ sysalinių gaujos. Rūta Grinevičiūtė dabar tiesiog privalo pasirūpinti drąsios gydytojos tolesniu likimu, nes ji turi tam priemones – tribūną ir viešą žodį.

 9. Įdomus liudijimas. Tačiau nesuprantama, kam gi Ūsui reikėjo pas gydytoją temtis ne tik dvi pedofilijos byloje figūruojančias moteris, bet dar ir… vaiką, kuris, kaip įtariama, buvo tvirkinamas? Taip sau tik susidarant aibę papildomų problemų bei labai smarkiai padidinant įtarimo pedofilija galimybę? Nebent įtariamasis ir jo bendrininkės patys būtų norėję kuo greičiau atsiskleisti ir pakliūti teisėsaugai į rankas… Todėl, atleiskite, šis gydytojos pasakojimas neatrodo visiškai panašus į tiesą…

  • Ūsas atėjo pas gydytoją į kabinetą su moterimis, nes buvo durnas. O kad jis prie moterų ir mergaitės išsitraukė savo lytinį organą, ką tai sako ?
   Ar jums nekeista ? Tai ne tik durnas, bet ir degradavęs žmogus. Ar jums dar neaišku ?

   • O gal tiesiog daktarė pisa protą ir niekur jis nebuvo atėjęs? :) Gal tada tu DURNAS, kad tiki nesąmonėm?

  • Bet tikiuosi tu ne apie šią, pedofilus mylinčią „daktarė“ kalbi, nes jai jau visai su proteliu negerai, nes mirusius žmones mato.

 10. Truputėlį nerimą kelia vienas klausimas: kur buvo ankologė ankščiau, kodėl prabilo tik dabar, labai neįtikėtina,kad žmogus darantis veiksmus, kurie yra traktuojmi kaip prievartavimas ir už juos gresia baudžiamoji atsakomybė, be to dar seimūnas, žinomas žmogus, eina pas gydytoją, atsiveda savo nelegalių veiksmų liūdininkes ir dar pašaliniams, tarsi pasako aš – tvirkinu šias moteris? Nu man tai tikra nesąmonė.Reikėjo kažką įtikinamiau sugalvoti, nes dabar pačiai gydytojai gresia baudžiamoji atsakoybė už melagingus parodymus (dar gerai, kad ne teisme liudijo, kažin ar tą patį paliūdys teisme?)

  • Juokingiausia, kad kai TV3 ir ta pati laida su ta pačia būka žurnaliste ėmė intervą iš jos prieš 3 mėnesius, tai daktarė nieko nepasakojo :) Matyt, dar nebuvo sugalvojusi

 11. Šaunuolė gydytoja. Sąžinė nenuperkama nei pinigais, nei gąsdinimais. Gal kartais lengviau gyventi gavus nuobaudą, negu pardavus savo sąžinę. Ačiū Jums.

 12. Džiaugiuosi Daktarės tokiu kilniu poelgiu. Nors žinant koks tai puikus ir talentingas žmogus, nuostabos nekelia. Dabar , Daktare, Jums teks atlaikyti didelę purvo laviną. Linkiu Jums stiprybės. Ačiū Jums.

  • Koks čia kilnus poelgis? Viešai meluoti ir šmeižti žmones? 😀 Sėdės dabar meluojanti boba už grotų, oi sėdės

   • Tau reikėtų pasidomėti apie šią gydytoją, tada gal pakeistum savo nuomonę. Nemanau, kad mokslo žmogui, taikančiam medicinines naujoves gydant žmones būtų kažkoks tikslas viešai meluoti, taip pakenkiant savo reputacijai.

 13. Aciu Laima, kas tave pazista supranta, kad nemeluoji. Tau reikejo daug drasos papasakoti, ka zinai. Suprantu, kodel tylejai… Juk jau keli sios bylos liuditojai yra pasalinti.

 14. Ginate Usą, kad per skrodimą nebuvo nustatyta dėmių. Kaip jos begalėjo būti, jei profesorė jas pašalino?

 15. Tokiu zmoniu,kaip daktare Bloznyte,Lietuvoje vienetai!!!!O tie ,kurie priestarauja pries ja ir jos poelgius pilna ir jie yra bailiu bailiai…Sakoma“uz teisybes -visi pyksta“…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *