2012 metų gegužės 29 dieną bus teisiami Lietuvos signatarai

Šių metų gegužės 29 dieną, antradienį, 10 valandą, Vilniaus miesto antrajame apylinkės teisme, Laisvės prospektas 79 A, dėl piliečių sueigos Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje sukvietimo bus teisiami Kovo 11-osios Akto signatarai Bronislovas Genzelis ir Romualdas Ozolas bei Sąjūdžio iniciatyvinės grupės narys Alvydas Medalinskas.

Nepriklausomybės Akto signatarus Lietuvos Respublikos teismas teis už šių metų kovo 17 dieną prie Seimo surengtą renginį, kuris buvo skirtas šalies parlamentarizmui paremti, kuriame Seimas ragintas susigrąžinti Tautos Atstovybės galias ir principingai ginti konstitucinę santvarką.

Iniciatyvinė grupė Už teisingumą kviečia pilietes ir piliečius, branginančius Konstitucijos laiduotą susirinkimų laisvę, teismo dieną būti kartu su teisiamais signatarais.

Daugiau informacijos:

Darius Kuolys (8-671-32461)

YouTube Preview Image

5 komentarai

  1. Ateisime, Dariau.
    Ateiti į posėdį kviečiu ir aš. Tautiečiai jausitės kaip žiūrėdami premjerą teatre ir dykai. Sėdimų vietų salėje apie 250, stovimų dar tiek. Akustika gera. Ateikite. Nepasigailėsite.

  2. Šių dienų tremtiniai įdėmiai stebi procesą. Mes su Jumis tiek dvasiškai tiek fiziškai. Chuntai greitai galas.

  3. kodel taip staigiai nutrauke rodyti laidas apie zmoniu pasipriesinima TV,nusigando?
    buvau nustebusi,kai vakar vakare 10min,kalbejo apie snora,nejau irjie parsidave?

  4. geda, tikra geda kai teisiami yra laisves gynejai, zmones kurie kovojo uz musu laisve. kas galetu paneigti, kad valdzioj ir teisesaugoj tikrai isisaknyjusios postsovietines ziurkes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *