Gegužės 17-osios smurto aktas bus tiriamas toliau: liudyti kviečiami valdžios pareigūnai

Komisija Garliavos įvykiams tirti jau antrą sykį rinksis Seime (Karolio Kavolėlio nuotrauka)

Penktadienį, birželio 15 dieną, 11 val., seime, Baltijos asamblėjos salėje, vyks antrasis Visuomeninės komisijos smurto aktui Garliavoje ištirti posėdis.

Į šį komisijos posėdį yra pakviesti: teisingumo ministras R. Šimašius, Policijos generalinio komisaro pavaduotojas R. Požėla, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas A. Kaminskas ir pavaduotojas D.Žukauskas, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas K. Lančinskas ir pavaduotojas S. Mecelica, Lietuvos kriminalinės policijos biuro l.e.p. viršininkas A. Roginskis, Lietuvos antstolių rūmų administracijos valdytoja D. Satkauskienė, Lietuvos antstolių rūmų antstolė S. Vaicekauskienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorė O. Tarvydienė, Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E. Žiobienė, Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja I. Marcinkevičienė, Kauno savivaldybės gydytojo tarnybos atstovas D. Senikas, Kauno rajono Garliavos vidurinė mokyklos direktorius Č. Vinciūnas, viešosios įstaigos „Vaiko namas“ direktorius, psichologas-ekspertas E. Karmaza.

Bendradarbiaudami su Visuomenine komisija ir jai sąžiningai liudydami valdžios pareigūnai ir tarnautojai turi galimybę padėti atkurti smurtu gegužės 17-ąją nutrauktą visuomenės ir valdžios moralinę sutartį.

Primename, kad Visuomeninėje komisijoje dirba teisininkai ir žmogaus teisių gynėjai: Kovo 11-osios akto signataras, buvęs Atkuriamojo Seimo pirmininko pavaduotojas, baudžiamųjų bylų advokatas Kazimieras Motieka, buvusi Atkuriamojo Seimo narė, advokatė Zita Šličytė, buvęs Generalinės prokuratūros ypač svarbių bylų tardytojas, buvęs Seimo kontrolierius Kęstutis Milkeraitis, Kovo 11-osios akto signataras, advokatas Liudvikas Narcizas Rasimas, MRU teisės filosofijos profesorius Saulius Arlauskas, Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos pirmininkas Romualdas Povilaitis.

Komisijos posėdis bus tiesiogiai transliuojamas internetu svetainėse www.ekspertai.eu ir www.archyvas.lietuvossarasas.lt

Kontaktinis asmuo:

Komisijos sekretoriato vadovas Dalius Stancikas (8-612-60604; uz.horizonto@gmail.com)

4 komentarai

 1. Įdomu ar ir tą komisiją užhipnuotizuos nematomas galingas KGB dėdė ir jie apaks apkurs ir nematys nei vartoto žiauraus smurto prieš senus žmones ir vaiką ,nei žmonių žeminimo nei teismo sprendimo pažeidimo,nei tarptautinių vaikų teisių pažeidimų,nei žmogaus teisių pažeidimų,kaip apako visi Lietuvos prokuųrorai,teisėjai,ir visa valdžia.
  Galiu eiti lažybų kad bus taip.Tereikia smulkmenėlės-tos komisijos pirmininku paskirti Šedbarą,tada galėsime stebėti pamėlę nuo Šedbaro cinizmo,ir mundurų skalbimo.

 2. o už melagingus liudijimus ar numatyta kokia bausmė? Gal komisija bent pasmerks jų melą? (Net neabejoju, kad jie ciniškai meluos, nes tai tik ir daro nuo 2008 m.) čia Tai ne vaiko paėmimo byla, o pedofilų mafijos nusikaltimai: devyni nužudymai ir vaikų prievartavimai, dabar dar ir vaiko (liudininkės) pagrobimas.

 3. Buvo skelbta, kad į komisiją neatvyko nė vienas kviestas valdininkas. Ką tai reiškia?
  Ką komisija darys, jei ją ir toliau ignoruos valdžia?
  Norėtusi daugiau informacijos apie komisijos darbą. Video visko neparodysi. Norėtusi skaityti Motiekos arba Šličytės mintis apie komisijos darbą, tikslus, galimybes.
  Ar neturėtumėte skelbti ką nuveikė komisija, ką žada nuveikti artimiausiu metu. Kaip planuos savo darbą, jei valdininkai jiems neliudys?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *