Garliavos mergaitės draugai skelbia „Laiškų Deimantei“ akciją

Laba diena visiems, pažinojusiems Deimantėlę, taip pat visiems, visiems, kuriems rūpėjo ir teberūpi jos kupina dramatiškų įvykių vaikystė, mergaitės dabartis ir ateitis.

2012 m. rugpjūčio 17 d. sukaks jau trys mėnesiai, kai jos nėra šalia mūsų, kai niekas nėra bendravęs su ja net telefonu, kai visiškai nieko nežinome apie ją, jos kasdienybę, nuotaiką, sveikatą, su kuo ji bendrauja, ar tebegroja dūdele? Kodėl ji taip atskirta nuo visų? Kur ji dabar? Gal jai labai liūdna ir sunku be mūsų? Gal ji nusiminusi galvoja, kad visi ją pamiršo?

Tad sugriaukime šią tylos ir nežinomybės užtvarą! Nutieskime savo gerumo ir rūpesčio tiltus į Klonio gatvės mergaitės širdelę! Parašykime laišką, nupieškime piešinėlį, atsiųskime nuotraukų, sušildytų mūsų vilties ir tikėjimo.

Vilniuje tiek vaikų, tiek suaugusiųjų laiškų nekantriai lauksime kasdien nuo 12 iki 17 val. Daukanto aikštės pašto dėžutėje su užrašu „Laiškai Deimantei“. Į dė-žutę metamų laiškų geriau neužklijuokite, nes juos dar reikės nuskenuoti ir tik tada siųsti elektroniniu laišku. Kas negalėsite laiškų įmesti į šią dėžutę, ar gyvenate toliau nuo Vilniaus, kituose miestuose, maloniai kviečiame siųsti laiškus elektroniniu paštu adresu laiskai.deimantei@gmail.com.

Visus iki rugpjūčio 17 d. gautus Jūsų laiškus tos dienos vakare persiųsime Deimantėlei, o vėliau gautuosius jai siųsime kartą per mėnesį – kiekvieno mėnesio 17 dieną. Apie visus iš Deimantėlės gautus atsakymus nedelsiant Jus informuosime, o jei atsakymus į savo laiškus gausite tiesiogiai, maloniai prašome parašykite ir mums, ką Jums atsakė, jei tai nebus dėl kažkokių priežasčių neskelbtina žinia.

Jei neprieštarausite, vėliau Jūsų laiškus numatome paskelbti viešai, kad Deimantėlė juos ir pati galėtų perskaityti naršydama internete, taip pat dėl to, kad visi šiuo svarbiu reikalu ne tik susižinotume, aiškiai pamatytume viens kito širdyje nešiojamą gerumą, taip reikalingą paramą negalinčiam apsiginti vaikui, bet ir bendraminčio petį, kits kito palaikymą…

Ačiū Jums! Rašykime, nepalikime Deimantėlės vienos…

Deimantės draugai:
Ema Prišmantaitė iš Vilniaus, pusbrolis Karolis Venckus, Laura Varanauskaitė, Darius Kaminickas, Žygimantas Bulotas ir Matas Morkevičius iš Kauno, Tatjana Borovec, Laura Vilkaitytė ir Kristina Kraujalytė iš Klaipėdos

3 komentarai

  1. AŠ FEISBOOKE NUSIUNČIAU DEIMANTĖLEI DVIRATUKO NUOTRAUKĄ…BET JIS TOS-MŪSŲ VILTIES SPALVOS-VIOLĖTINIS…
    TEGU – DIEVE MANO – GREIČIAU PASAKO KUR TAS MŪSŲ SAULĖS SPINDULĖLIS. Negali ji nebūt-nebent yra kažkur uždaryta…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *