Dočio skiltis. Prezidentai V. Adamkus, D. Grybauskaitė ir pilietis Dočys apie sąrašus

Apie sąrašus

Prezidentas Valdas Adamkus: „Stebiu ir stebiuosi…“

Prezidentė Dalia Grybauskaitė: „Dabar ta sąrašų sudarymo mada, lyg patys žmonės nesugebėtų pasirinkti, ko jie patys nori… Aš manau, kad kiekvienas Lietuvos pilietis yra tiek savarankiškas, tiek protingas, tiek išsilavinęs, tiek atsakingas, kad tikrai pasirinks pats ir jam nereikia jokių sąrašų, kad kažkokia grupelė žmonių pakištų ir jie turėtų rinktis tik iš to sąrašo. (…) Aš turiu galvoje visus sąrašus, kuriuos mėgina primesti Lietuvos žmonėms. Nesvarbu kas.“

Pilietis Dočys, nustebęs: „Visa širdimi pritariu prezidentei Grybauskaitei. Lietuvos sąrašas taip pat yra prieš sąrašų sudarymo madą ir prieš visokius sąrašus. Savarankiškam, protingam, išsilavinusiam ir atsakingam Lietuvos piliečiui tikrai nereikia sąrašų: Darbo partijos sąrašo, Liberalcentristų partijos sąrašo, Socialdemokratų partijos sąrašo, Tvarkos ir teisingumo partijos sąrašo, Tėvynės sąjungos partijos sąrašo, Liberalų sąjūdžio sąrašo. Tegu tik pabando jie primesti Lietuvos žmonėms Uspaskichą su Bosu, Kirkilą su Andriukaičiu, Čapliką su Dabašinsku, Palaitį su Šviniumi, Melianą su Ladiga, Šedbarą su Vaicekauskiene, Degutienę su Žiobiene, Kubilių su Abramikiene, Jurkevičių su Valiu, Zuoką su Rubikonu, Paksą su Borisovu ar Salamakiną su Komskiu. Nepraeis!“

13 komentarų

 1. Tie,kas abejojo Grybauskaitės bendraautoryste gegužės 17d.Garliavos pogrome,dabar jau turėtų praregėti.Ji jau net nebemoka susivaldyti.O gal Grybauskaitei patinka Putino modelis su 146% balsų už vieną „teisingą“ kandidatūrą,ar partiją? Šiuo pareiškimu Grybauskaitė parodė akivaizdžią nepagarbą,panieką piliečiams,prasitarusi,kad „MES geriau žinome,ko jums,runkeliams,reikia!“.Kažkada tokia bjaurastis byrėdavo iš Kubiliaus burnos,dar ir Grybauskaitė ėmė tulžį drabstyti.Tikiuosi,kad greita ir neišvengiama JOS tremtis Briuselyje bus liūdna ir visai neromantiška.

  • Man Grybauskaitė irgi ne prie širdies, ale sąrašai išvis neatlaiko jokios kritikos. Tų piktžolių išvis nereikėjo įsileist. O tai pralenda dabar visokie prisidirbėliai, kurių vieta seniai istorijos šiukšlyne riogsoti..

 2. Zakarkai gal ir nepatiks,bet duok Dieve,daugiau tokiu Teveliu Lietuvos zemelei,gal tada kitaip galvotum.

 3. Gerbiamas Vitai, tamsta jau dabar esi istorinis vienetas, jei galvoji, kad kieno nors mąstysena į tėvelio pusę pasikeis. Atvirkščiai – tai gali būti, nors jau seniai jis nebekiša savo slogų į ekraną. Atrodo, aiškiai pasakiau: NELAIMĖTŲ NĖ VIENOJE RINKIMINĖJE APYGARDOJE! Niekur Lietuvoje. Sugriautos ekonomikos žmonės neatleis. Ir nereikia čia kaltinti sovietų; tie jau seniai buvo išsinešdinę su visa armija.

  • Nesiginčykit be reikalo. Buvo tėvelis reikalingas. Be jo būtume tik prisišlieję prie TSRS. Dabar kitokių žmonių reikia. Tai galvokit į priekį, o ne prisiminimais.

   • Tai ne tėvelis, o Kazimieras Motieka pirmas viešai priėmė į save ugnį (tada tas buvo pernelys drąsu, neaišku, ką sovietai dar galėjo su žmogum padaryt) ir ištarė žodį NEPRIKLAUSOMYBĖ bei pasiūlė pakeist tėvelio panosėj niurnamą SUVERENITETAS. Pamenu aš pastarojojo blaškymąsį ir drebantį balselį Sausio 13, išlindus pro langą tarsi lapei iš inkilo. Mat pajuto, kad į purviną politiką tuo metu nelabai kas nusiteikęs eit, o ir marksizmo-leninizmo universitetas pravertė, išmokė valdžias vartyt. Užtat Paksas švilpuku išskrido, nė nepajutęs, kaip buvusį sostą pakeitė virtuvinė taburetė.

 4. Būtų teisinga, kad tie, kurie spausdina p rezidentų pasisakymus, atspausdintų ir Dočio mintis. Labai padėtų.

 5. Na čia Dočys rimtai parašė. Sąrašų neatsisakė ir visos sisteminės (už-sisteminės) partijos. Ir dar prašo reitinguoti.

 6. taigi jeigu butu galima balsuoti uz atskira kandidata o ne uz partija, tai aisku tu sarasu ir nereiketu nes zmones patys pasirinktu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *