10 komentarų

 1. Dar kartą susipažinus su LS partijos steigimo kroniką, nuoširdžiai norisi padėkoti Dariui ir dalyvavusiems už išmintingus sprendimus.
  Matomai tokių sprendimų dar reikės daug, jie labai nepalankūs politikos manipuliatoriams
  Ačiū

 2. gal nereiktu šio sąrašo vadinti Lietuvos sąrašu,o vadinti Kuolio sarašu,tai būtu teisingiau,nes už teisybę kovojam,o ir Drąsos keliui mažiau kištumėt koją ,nes lyg ir tikslai vienodi.

  • Rodos, Kuolys sugalvojo ir pirmasis pristatė Lietuvos sąrašo idėją. Drąsos kelias tik mėgino ją pasisavinti. Tai kuo kaltas Kuolys? Gerai, kad dar į teismą nepadavė už Lietuvos žmonių klaidinimą, be leidimo naudojant patentuotą vardą.

   • Kuolio forteliai labai primena devynioliktą amžių kai šlėktos iš aukšto žiūrėjo į mužikus,nors tikslai buvo vienodi,nusimesti carinės Rusijos jungą.

  • Aš siūlau drąsos kelio partijai – „Drąsos sąrašas“. Labai geras, tikslus pavadinimas. Drąsos labiausiai visiems reikia. Juk ir partija tokį pavadinimą pasirinko. o kuolio – labai jau būtų ąsmeniška.

   • O Vilniuje kuriamas sąrašas galėtų vadintis Tiesos sąrašu, iš jo, Drąsos sąrašo ir kitų ir turėtų susidaryti visos Lietuvos sąrašas.

 3. Labai protingai pasielgta, kad nekelta teiukšmo dėl LS panaudojimo DK. Dabar svarbiausia visoms pažangioms jėgoms vienytis ir vienyti. Siūlyčiau tam tikslui įsteigti koordinacinę ar konsultacinę tarybą, kurioje dirbtų visų pažangiųjų jėgų atstovai, ten numatyti bendros veiklos programą,apsibrėžti strateginius tikslus, apgalvoti jų įgyvendinimo taktiką. Susivienijus, (formos gali būti įvairios) pergalė garantuota.

  • Kokią tarybą ? apie ką čia rašot ? Pamąstom… Jei „Kuolio sąrašui“ (dėl aiškumo vadinu) prijaunčianti Vilniaus „inteligentų“ dalis, geriausiu atveju – nori kuo greičiau pamiršt Garliavos įvykius, o blogiausiu – turi net kitokią nei D.K. partija nuomonę apie juos, apie kokį sutarimą gali eit kalba ? Sakot tikslai tie patys ? tai kaip čia gavosi – kad VIENODU TIKSLU vieni susibūrė liepos 2, o kiti 5-tą. Ir dar tam pačiam Vilniuj. Ir net prieš žiniasklaidą atskirai pasirodė 3 dienų skirtumu. ?? KLAUSIMAS – AR VISI (VISI ?) DARIAUS KUOLIO SĄRAŠO ŽMONĖS TIKRAI TIKI, KAD 2009-2012 GARLIAVOS ĮVYKIUOS TEISŪS KEDŽIAI IR VENCKAI ? jei yra tokia jėga, kuri gali tvirtai atsakyt – TAIP, VISI JIE UŽ TAI, KAD MERGAITĖ BŪTŲ GRĄŽINTA GLOBĖJAI VENCKIENEI. Tada yra susivienijimo viltis. Jei ne – jokių šansų. O gaila būtų – nes likimo siųstos raidės D.K yra dvigubai vertingos Drąsos Kelias+Darius Kuolys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *