Dėl teisėjo Algimanto Valantino

Lietuvos Respublikos Prezidentei
Poniai Daliai Grybauskaitei

Dėl teisėjo Algimanto Valantino

Ponia Respublikos Prezidente,

Raginame Jus neskirti Vilniaus miesto antrojo apylinkės teismo teisėjo Algimanto Valantino Vilniaus apygardos teismo teisėju. Toks žingsnis pamintų teisingumą.

Primename, kad buvęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas iki šiol nėra visuomenei sąžiningai atsakęs į klausimus dėl „Rubikono“ juodosios buhalterijos, „Samanėlės“ vokelių, Kauno galimos pedofilijos bei žudynių ir kitų vilkintų bylų.

Pagarbiai,

Iniciatyvinės grupės „Už teisingumą“ nariai:

Bronislovas Genzelis
Romualdas Ozolas
Naglis Puteikis
Alvydas Medalinskas
Šarūnas Valentinavičius
Audrius Nakas
Darius Kuolys

7 komentarai

  1. Pritariu kreipimuisi į ponią dėl A.Valantino neskyrimo. Reikėtų registruoti prašymus ir atsakymus, o jeigu neatsako kreiptis į Vilniaus apygardos teismą, kad vykdytų įstatymą ir atsakytų. Negirdėjau, kad būtų atsakyta į Vasario 22 d. mitingo reikalavimus, po kuriais ir aš pasirašiau. Jei neatsakyta tai ir dabar galima kreiptis į teismą dėl neatsakymo. Jeigu spausti, tai reikia spausti nuosekliai.

  2. Labai teisingai, pritariu, reikia veikti sistemingai ir teisiškai pagrįstai- tada tiems kurmiams (atsiprašau), nebus kur dėtis. Kaip sako – lašas po lašo ir akmenį pratašo, taip ir Judėjimas turi veikti, tik tada bus rezultatai.

  3. teisingai! Vargina tokia prezidentės pozicija, kai jokios diskusijos, anė mažiausio komentarėlio. „Šis klausimas nebuvo svarstytas“, „žr. atsakymą nr. 3“. – ne, gana: spauskime, reikalaukime daugiau

  4. Prašyme prezidentei rašoma „Raginame Jus neskirti Vilniaus miesto antrojo apylinkės teismo teisėjo Algimanto Valantino Vilniaus apygardos teismo teisėju. Toks žingsnis pamintų teisingumą“. Bet toks prašymas nereikalauja atsakymo. Todėl prašyme reikėjo dar vieno sakinio, kuris prezidentę įpareigotų atsakyti į prašymą per įstatymais nustatytą vieno mėnesio ar 20 darbo dienų terminą. Pagal galiojančią tvarką ir prezidentą galima skųsti teismui už neveikimą. Kodėl tuo nepasinaudoti?

  5. Nemanau, kad prezidentė pamiršo Valantino išvertimo iš gen. prokuroro kėdės aplinkybes. Manau, kad ji spjauna ant tautos. Juk akivaizdu, kad į visus aukščiausius postus susodino klano narius arba ištikimus tarnus, Tik Valantinas pagal nuopelnus klanui iki šiol turėjo nepagrįstai žemas pareigas. Štai ir atsirado proga klaninį pakelti į aukštesnes pareigas. Ne taip seniai prezidentė sakė, kad „su nusikaltėliais reikia kalbėti jiems suprantama kalba“. Manau, kad prezidentė žmonių kalbos taip pat nesupranta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *