Darius Kuolys apie susidariusią padėtį ir Prezidentės laikyseną

YouTube Preview Image

Edmundas Jakilaitis „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „24/7“ apie pasibaigusios savaitės įvykius kalbina visuomenininką Darių Kuolį.

7 komentarai

  1. Labai įdomus įrašas. Man Grybauskaitė primena susidvejinusį Gorbačiovą ir šiek tiek – buvusį Rusijos prezidentą Medvedevą, žarsčiusį teisingas mintis (kaip antai: „Laisvė geriau už nelaisvę“) ir labai mažai nuveikusį demokratijos sklaidai. Taip nejučia galima tapti iškamša – marionete. Įdomu, ar Grybauskaitė supranta, kad ją teis istorijos teismas?

  2. Prasidėjo sekantis valstybinio reketo etapas , kuris pažystamas beveik visiems Lietuvos verslininkams ir piliečiams neįtikusiems sistemai kuri žmonės jau seniai vadina rėžimu, to nežino tik tinginys. Iš pradžių bylos, kardomos priemonės, paskui apkrauna žmogų kaip kalėdinę eglutę baudomis, kas vadinasi sistema leidžia žmogų ubagais ir daro iš jo paklusnu šunytį. Dabar pažiūrėkime ką daro su Venskų šeima, daro lygiai ta pati, dabar Venskienė dar kalta, kad policija atsivežė visą armiją, kad iš dvieju senukų ir vienos moterėlės atimti mergaitę ir pateiks jai saskaitą už nuveiktą labai sudėtinga ir sunkia operaciją, įtariu , kad suma bus ispudinga. Tai dar reikėjo pasitelkti dar ir kareivių garnizoną, būtu daugiau pinigų. Sekanti nukentėjusi anstolė Vaicekauskienė patikėkite pateiks irgi įspudinga saskaitą, ji taip pat atseit atliko labai dideli darbą ir sukūrė valstybei pridėtine vertę. Venskų šeimą leidžia ubagais ir tai Lietuvoje vyksta masiškai, o žmones nebežino, kaip nuo to reketo apsiginti.

  3. Gal kiek ne į temą. Bet manau svarbu.
    Pas mane užrašyta, kad FNTT vadovo Gailiaus byla dėl Palaičio įsakymo panaikinimo bus nagrinėjama gegužės 24 d. Vilniaus apygardos administraciniame teisme (Žygimanto g.). Tvarkaraštyje matau, kad teismo posėdis 10 val., 6 salėje, atsakovas VRM, tretieji asmenys VSD ir KAM, kurie tyrė poligrafu. Teisėjas Spruogis. Jis, kiek nujaučiu yra pakabintas. Kas galit kviečiu dalyvauti posėdyje ir stebėti. Jam bus drąsiau. Gynėme juk jį.

  4. Niekada nesupratau ir nesuprasiu kas yra privatus anstolis. Mano manymu tai įteisintas nusikalstamos gaujos rėkėtas… Jai aš prasikaltau, tai turiu mokėti tik valstybei o ne nusikaltėlių anstolių gerovę palaikyti. Kur tai matyta kad gavus 20lt baudą, ji per anstolių kontoras išauga iki 400 ar 600 lt. Taip ir auga procentukai už neva sunkų ir pavojingą jų darbą…. O dabar ir į Venskų turtą brudai kėsinasi nes mato kad žmonės pasiturinčiai gyvena. Negali žmogus Lietuvoje nei turto turėti, nei vaikų žmoniškai auginti…

  5. Jakilaitis tiek „malasi“ kėdėj tikriausiai pačiam nepatogu kalbėti netiesą, o Darius ramus, kaip žmogus žinantis, kad elgiasi teisingai ir iš vidaus sklinda žinojimas kas yra kas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *