Birželio 26 dieną teisiamas profesorius Povilas Gylys

Birželio 26 dieną, antradienį, 9 valandą, Vilniaus miesto trečiajame apylinkės teisme (Laisvės pr. 79 A), 503 salėje, vyks profesoriaus Povilo Gylio teismas.

Nepartinio demokratinio judėjimo pirmininkas, Vilniaus universiteto profesorius P. Gylys bus teisiamas už dalyvavimą gegužės 19 dieną S. Daukanto aikštėje surengtoje piliečių sueigoje. Sueigoje buvo protestuota prieš gegužės 17-ąją valdžios įvykdytą smurto aktą ir reikalauta tiesos. Vilniaus miesto savivaldybė, pažadėjusi rengėjams sueigą suderinti, savo pažado netesėjo.

Pilietės ir piliečiai kviečiami pareikšti moralinę paramą teisiamam profesoriui P. Gyliui ir dalyvauti teisme.

5 komentarai

  1. dasicyvenom,greitai pas mus bus politiniai kaliniai,nu kuo mes skiriames nuo stalinizmo,zmones isgrudome is salies ir dar saukia ,kad tai labai naudinga,cenzura -seniai yra,dabar jau teisia,bet dar nesodina,tuoj prades sodint,kadandi Lietuva maza kalejimu vietos,todel manau prades saudyti,tai tik laiko klausimas,man visa tai visiskai ne juokinga

  2. Kažko nesuprantu mūsų Lietuvėlėj. Nuo kada lddėpistas P. Gylys tapo disidentu ir patrijotu? Gal kas galėtų paaiškinti?

    • Povilas Gylys visada buvo padorus žmogus, visada buvo lietuvis. Ir jis, ir jo šeima. Jeigu tokių „eldedepistų“ nebūtų buvę – nebebūtume turėję ko ir laisvinti. Seniai viskas būtų surūsinta amžinai.
      Reikia daugiau galvoti ir mažiau spjaudytis, mažiau etiketes klijuoti. Nes visi žmonės turi savo likimą.

      • vienas ikrus rijo pardavęs dūšelią komunistams,o kitas žuvų kaulus kramsnojo lageryje ir dabar viens kitam kaip brolis,bet dėl TEISINGUMO reiktu pasikeisti kokiem 5m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *