Balandžio 17-ąją Simono Daukanto aikštėje – pilietinio meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“

Balandžio 17-ąją Simono Daukanto aikštėje rengiama akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“

Balandžio 17-ąją, trečiadienį, 12 valandą Tiesos judėjimas ir laisvieji menininkai kviečia piliečius Vilniaus Simono Daukanto aikštėje tradiciškai menine akcija paminėti praėjusių metų gegužės 17 dieną Garliavoje valdžios surengtą masinio smurto aktą.

Tądien 240 policininkų ir specialiųjų dalinių kovotojų puolė Garliavos gyvenvietę: pasitelkę dujas ir elektrą smurtavo prieš piliečius, pasirėmę advokato Gintaro Černiausko fizine jėga iš privačių namų prievarta išsivežė klykiantį vaiką ir pavertė jį „valstybės paslaptimi“. Kaip tvirtina Lietuvos Konstitucijos kūrėjai teisininkai Kazimieras Motieka, Zita Šličytė ir Liudvikas Narcizas Rasimas, tokiais veiksmais buvo šiurkščiai pasikėsinta į konstitucinę šalies santvarką, paniekintos piliečių teisės ir laisvės.

Gegužės 17-ąją – Garliavos smurto dieną – Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė viešai paragino ištirti visas smurtavimo aplinkybes. Nuo to pareiškimo jau praėjo 333 dienos. Deja, iki šiol tai nėra padaryta. Neatlikę išsamaus tyrimo ir Klaipėdos prokurorai, ir Klaipėdos apygardos teismas neigia net patį smurto faktą.

Balandžio 9-ąją už jėgą, ne už tiesą apsisprendė ir prokuratūros pažemintas Respublikos Seimas.

Menine akcija „Neužmiršim, nesitrauksim!“ bus išsakytas protestas prieš valdžios savivalę, smurtą ir melą, ginama Lietuvos Respublikos konstitucinė santvarka, piliečių teisės ir laisvės, tiesa ir teisingumas.

6 komentarai

  1. Liberalai siūlo pamiršti.Gal pakviesti juos į diskusiją „Ar galima pamiršti?“Kokiu pagrindu?

  2. TIE-SOS! Kur garsioji „Drąsos (greičiau „Bailių) kelio vadė? Šitie nusikaltimai, dėl kurių jai panaikinta neliečiamybė, yra tik gėlytės prieš žmogžudysčių organizavimą, dėl kurio jai greitai turėtų būti pareikšti įtarimai. Kartu su Kedžių ir Venckų gauja veikė ir Policijos Departamento, Kriminalinės policijos biuro pareigūnai, banditai iš organizuotų gaujų, Štai kodėl šita byla buvo taip ilgai vilkinama ir netiriama, o nekalti žmonės žudomi, nes policija bendradarbiavo su nusikaltėliais. Net ir V. Milinio nuotrauka, pagal kurią vėliau buvo sudarytas pedofilo Aido fotorobotas, buvo gauta iš policijos duomenų bazės! Tai kokios TIE-SOS reikalauja šitie piketuotojai? Tokios, kuri būtų palanki nusikaltėliams ir leistų jiems išvengti atsakomybės už savo nusikaltimus? Ar mergaitei geriau buvo augti banditų šeimoje, kur kelerius metus ji buvo psichologiškai tvirkinama, psichinių problemų turinčio tėvo ir jo šeimynėlės paversta porno filmukų aktore? Šeimoje, kuri organizavo žudynes, o paskui sunaikino patį Kedį, nes jei šį būtų suradę, jis, turėdamas nervinių sutrikimų, psichinių problemų (juk dėl to ir gėrė raminamuosius), būtų viską išpasakojęs prokurorams. Kai prasidėjo šis judėjimas už TIE-SĄ, pamaniau, kad kai žmonės, tegul ir apkvailinti, reikalauja TIE-SOS, Dievas negali jų neišgirsti, TIE-SA negali neišaiškėti, Ir jau aiškėja, sulig kiekviena diena, tik fanatiškai įtikėjusiems Venckienės garbintojams ji pernelyg nepakeliama, jiems geriau gyventi melu, bet neigti tai, kas akivaizdu, jie kupini velniškos neapykantos mąstantiems, už tiesą ir teisingumą pasisakantiems žmonėms. O TIE-SA yra viena, ir ji vis tiek triumfuos, kad ir kaip to nesinori Venckienei, jos bendrininkams ir palaikytojams.

    • Ponia pati tikrai susipykusi su protu ar senmergė nerandanti vyro ir negalintiu turėti vaikų,todėl pykstanti ant visų normalių šeimų ir vaikų bei tėvų.O 99 procentai manau kad tai šizofreniška ir žiauriai arogantiška vieno sūnelio mamytė,mananti kad turint aukštus pažystamus galima apvemti ką nori Lietuvoje ,bet savo artimųjų grėkus apdengti tais vėmalais būtina.Pagal tavo vi štos logiką aš galėčiau taip pat sakyti, kad pati organizavai Bražuolės tilto sprogdinimą bei amerikos dangoraižių bei daug kitų sprogdinimų ,ir yrodinėk pamėlusi(kaip siūlai Venckienei) kad ne taip.Tokioms ligonėms vierta palatoje,o ne vilko akimis per TV dergti visus šizofreninius priešus.

  3. Apie kokį vaiko perdavimą motinai nuolat kalbama? Visas pasaulis matė prievartinį ir brutalų vaiko pagrobimą, kuris buvo įvykdytas Lietuvos valdžios institucijų pagalba, paminant žmogiškuosius civilizuotus bendravimo ir teisės reikalavimus.To nusikaltimo prieš vaikus ir suaugusius taikius žmones viso pasaulio padorūs gyventojai nepamirš niekada.Tai garbės nedarantis faktas mūsų šalies aukščiausiai vadovybei.Kur dėti akis prieš pradedant pirmininkauti ES Parlamentui??? Nebent tos akys yra „kiaulės akys“ ir viskas yra dzin.Žinoma, čia gyvulys kiaulė yra visai ne prie ko.Prie ko čia yra tie žmogiško pavidalo padarai, kurie visai prarado žmogiškumą.Kiek daug jų priviso prezidentūroje, seime, teisėsaugoje. BAISU!!! Tikrai – LABAI BAISU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *