Ar policija pasibels paryčiais ir į kardinolo namus?

Policininkai K.Lančinskas ir R.Požėla Katalikų Bažnyčią priskiria sektai?

Tiesos.lt redakcija

Policininkai K.Lančinskas ir R.Požėla Katalikų Bažnyčią priskiria sektai?

Vakar, kovo 5-ąją, Policijos departamente sukviestoje spaudos konferencijoje Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas tvirtino: teisėsauga nesikėsina į jokius meno kūrinius, jos tyrimo objektu tapo gimdymo būdai.

Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla pasidalijo paskutiniųjų dienų policijos atradimais, kad gimdymo būdai ne namie turi sektos požymių: „Mes pastebime ir tam tikrų sektos požymių. Moterys verbuojamos į kursus, įtiki tuo, kas joms sakoma jų metu, dar daugiau – laiko tuos žmones šventais, atlieka tam tikrus ritualus.“ Joms išduodami neegzistuojančių organizacijų sertifikatai.

Tiesos.lt nori padėti tyrimui ir praneša policijai, jog gimdymus namuose remiančiai sektai priklauso ir Katalikų Bažnyčia su kardinolu Audriu Juozu Bačkiu priekyje. O štai čia – priklausomybės pavojingai sektai įrodymas: kardinolo kvietimas stabdyti patyčias iš šeimų, „rūpestingai pagal savo supratimą ir įsitikinimus ieškančių geriausių sąlygų gimdymui“, mat toks tyrimas „tampa vis labiau panašus į kitamanių persekiojimo recidyvą“. Akivaizdu – tai jo paties nuoširdus prisipažinimas.

Įdomu, ar kardinolas taip pat sulauks ankstyvų svečių?

Nuotraukos – Tomo Vinicko, Andriaus Ufarto.

5 komentarai

  1. Kadangi nėra aišku, kas gali būti pavadinta sekta, ar policija, teismai ir net VSD nėra tos Lančinsko pasisakyme minimos sektos? O kaip su politinėmis sektomis, save vadinančiomis partijomis ir dar pačios sau pasiskiriančios lėšas iš biudžeto?

  2. Gen. komisaro pavaduotojasjau senokai vadovaujasi tik savo logika. Nemanau, kad jis sėdi savo vietoje; manau, kad nebeilgai ten besėdės. Negi tokie „absurdo spektakliai’ neįkyrės aukštesnei vadovybei ir aukščiausiai valdžiai?

  3. Norėčiau pono Lančinsko paklausti kaip jis mano ar policininkai ,pvz.girti važiuojantys moteriai ir jos vyrui automobiliu per kojas,kitą kartą tą pačią moterį daužantys į sieną komisariate net filmuojant juos kad nepasirašo ant jų klastočių,po kiek laiko tą pačią moterį BE PRIEŽASTIES(įrodyta teismo)po motinos laidotuvių vidury dienos draskę ir kankinę gatvėje žmonių akivaizdoje ir vežę pagązdinimui į komisariatą,jos vyrui ,vaikų ir 50-ies žmonių akivaizdoje sulaužę koją ir ranką ir padarę luošiu,kažko prisiriję prieš 4 metukų moters mergaitę naudoję ašarines dujas,terorizuojantys naktimis klasojantys ir fabrikuojantys visai šeimai bylas net vaikams,ir už tai nesėdintys kalėjimuose ,nėra kokių sadistų sekta ar nusikaltėlių gauja priklausanti kokiai sektai kurios nariai aukšti pareigūnai už tat ir nesėdi?
    Na labai tikčiausi atsakymo nuo tokio protingo žmogaus,o ne eilinio kaulų laužymo,nors ir taip esu invalidas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *