Andrius Navickas: Mano pasirinkimas – Liudvikas Jakimavičius

Žirmūnų apygarda. Prieš ketverius metus čia laimėjo Tėvynės sąjungos kandidatė Vilija Aleknaitė-Abramikienė. Kiek žinau, ji tikisi pakartoti šį pasiekimą, tačiau nesinorėtų, kad jai pasisektų. Nors prieš ketverius metus džiaugiausi, jog ji sugebėjo įveikti LSDP kandidatą Vytenį Andriukaitį, šiandien jau net nebežinau, kuris iš jų geriau. V. Abramikienė garsiai deklaruoja krikščioniškas vertybes, dalyvauja religiniuose renginiuose, tačiau šiuo atveju man norisi kartoti Šventojo Rašto eilutę, kad ne tas pateks į Dangaus Karalystę, kuris garsiai kartos „Viešpatie“, bet tas, kuris vykdys Dievo valią. Kitaip sakant, kuris kasdieniu savo darbu tarnaus artimo meilės principui, statys tiltus, o ne barikadas, ne tik garsiai demaskuos tikrus ir tariamus priešus, bet pasilenks prie tų, kuriems šiandien sunku.

Tiesa, tiek V. Andriukaitis, tiek V. Abramikienė yra geriau už liberalcentristų lyderį Algį Čapliką. Labai norėčiau, kad nė vieno liberalcentristo nebūtų kitos kadencijos Seime. Šios partijos atstovų pasisakymai per FNTT skandalą, veiklą Sveikatos apsaugos, Vidaus reikalų ir Aplinkos ministerijose, Arūno Valinsko benefisas Seimo pirmininko poste – gal jau gana?

Jei būčiau šios apygardos gyventojas, nesvyruodamas balsuočiau už poetą, visuomenininką Liudviką Jakimavičių, kurį iškėlė „Lietuvos sąrašas“. Sutinku, kad Liudvikas neprimena įprasto Lietuvai politiko įvaizdžio, tačiau aš asmeniškai pavargau nuo respektabilių šypsenų Seime, kurias lydi tarpusavio rietenos ir tarnystė nežinia kam. Bent jau tvirtai žinau, kad L. Jakimavičius neparsiduos, o tai šiandien man kur kas svarbiau nei kompetencija ekonomikos ar užsienio reikalų srityse.

Mano pasirinkimas: Liudvikas Jakimavičius. Deja, bet alternatyvaus pasirinkimo šioje apygardoje nematau.

Skelbiama iš Andriaus Navicko komentaro „Šališkos pastabos apie kovas vienmandatėse apygardose“, publikuoto portale Bernardinai.lt

1 komentaras

  1. Mes Liudviko Jakimavičiaus-Dočio tikrai neišsiversime. Seimo narė Aleknaitė -Abramikienė sukėlė skandalą dėl italų režisieriaus spektaklio, kuriame Kristaus veidas drabstomas purvais. O kas gi Seime rezoliuciją dėl Donelaičio „šūdvabalių“ ir kitų žodžių priims? Buvo laikai, kai tie žodžiai braukyti iš Donelaičio kūrybos, o paskelbus žodžio laisvę, jie buvo vėl sugrąžinti. Tačiau vienoj vietoj Donelaitis yra štai taip parašęs apie bedievius: „Jiems Dievo žodis nei smarvė mėžinio smirdi“ . Išsiaiškint, ką jis šitaip norėjo pasakyti, daugybės posėdžių prireiks. :) Tekstą interpretuojantys žmonės supras, kad poetas norėjo pasakyti, kad bedievių vertybės apvirtusios. Bet skaitantys palyginimą tiesiogai gali ir pasipiktint.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *