Algirdas Butkevičius: nauji protesto judėjimai gadina Lietuvos reputaciją

Algirdas Butkevičius

Socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, šeštadienį, rugpjūčio 25-ąją, pasmerkė šiuo metu vykstančius piliečių protesto judėjimus. Spaudos konferencijoje jis pareiškė:

„Prieš rinkimus ypač suaktyvėja radikaliosios jėgos. Mes regime gausybę senų ir naujų partijėlių bei vadukų, siekiančių pasinaudoti proga ir mobilizuoti aplink save šalininkus. Naujos protesto formos ir judėjimai, neturėdami idėjų, nesijungia į ideologiškai nuoseklų kitokios ir geresnės visuomenės projektus. Be to jų raiška gadina Lietuvos reputaciją. Taigi mums vertėtų pagalvoti ir apie tai, kaip viešai įvertinti radikalizmo ir demagogijos apraiškas politikoje“.

DELFI informacija

15 komentarų

 1. Tokie apgailėtini didžiausios skaitine reikšme Lietuvos partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus, išreiškiančio iš esmės Socialdemokratinės pasaulėžiūros požiūrį į Tėvynės bendraminčius yra nuosekli jau eilę metų tolstančių nuo mūsų krašto žmonių, užsisėdėjusių Seime, raidą. Manau, kad tai viena beviltiškiausių Lietuvos partijų.

 2. MAN GĖTA KLAUSYTI IR SKAITYTI ŠIŲ BUVUSIŲ KOMUNISTINĖS NOMENKLATŪROS VADUKŲ SVAIČIOJIMUS……JUK JŪS PATYS ESAT LIETUVOS DUOBKASIAI….

 3. Įvaizdis dar ne viskas.Svarbiausia turinys….“Aklasai fariziejau.Pirmiau išvalyk taurės vidų,tai bus tikrai švari ir išorė“.(Mt 23,26).

 4. Praleido tinkamą progą patylėti, bet taip matyt nori įsiteikti šiltai ir patogiai savo krėsluose įsitaisiusiems Lietuvos kraugeriams, savo broliams komunistams ir kgb-sitams.

 5. Ar socialdemokratams labai rūpėjo Lietuvos įvaizdis, kai ją valdydami pliką į krizę palydėjo? Kiek matau savo rajono socialdemokratų vienybę, tai ji susijusi tik su plėšimu savo naudai. Šeimų klanai, savo nupirktuose laikraščiuose save pasigiriantys. Šiais rinkimais, spėju, jiems neužteks vien tik mėnesį prieš rinkimus dėl Lietuvos pavirkauti. Keičiasi tie, kurie dar mąsto ir dar čia.

 6. tupėjo kaip pelės po šluota, o prieš rinkimus išlindo orą pagadint. Prisimenu kaip seimo kadencijos pradžioje grasinosi: tuoj pateiksime programą kaip krizę suvaldyti. Iki šios dienos teikia.
  Sotūs mes šitais užsisėdėjusiais ir jų pažadais. Tu Butkevičiau, tiesiog, neturi moralinės teisės dergt DK ir kitus pažangiečius.

 7. Galėtų buvę komunistai,nors atgailauti,už savo nuodėmes Tautai,kaip žinome neklystančių nėra.Teisuolių aureolė juos lydi iki pat galo.Po savęs palikdami griuvėsius ir negerą kvapą.Tikrai praleido progą patylėti.

 8. Lietuvos reputacija labiausiai gadina korumpuoti politikai, sviesoforus verciantys seimo nariai ir vagiantys zmoniu turta…, zemiau kristi jau nera kur…

 9. Šis ponas iššiepęs arklio dantis tik smerkti ir sugeba.Kiek metų valdžioje, o nieko realaus nesugalvojo ir nenuveikė.Dar jis drįsta smerkti žmones, norinčius tiesos.Lauk komunistų gaują iš seimo.

 10. Komunistai kele galvas todeil kad per 22 metus taip ir niekas neivertino komunistineis tironios nusikaltimus. Komunistai tai kriminalineii nusikalteleii tripe tesiogine to zhodzhiu prasme Lietuvos giventojus. Komunistai ira paprashthiausi shiukshkleis o ju gausa proportsinga melo kulturos didzhiui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *