14 komentarų

 1. pasiklausai seimo vicepir ir daugiau nieko nesinori. Rinktinis primityviosios demagogijos pavyzdys. Jeigu tokie demagogai ir niektauškiai gali užimti tokius aukštus postus valstybėje,- vargas tau Jeruzale.

 2. sunku tai daryti.sunku su padugne kalbeti oriai.
  cia reikia truputi storesnes skuros,bet tokios pat svarios sazines zmogaus.
  man nebutu sunku.

 3. P.Čaplikas demagogijos profesorius, o gal ir akademikas.Pagal jį ,nesvarbu kaip žmogus mirė, palikite tai ramybėje.Nesvarbu , kaip mergaitę prievartavo, jau išspręsta, palikite ramybėje.Gudrus ir suktas rupūžė.Seime jam vietos neturėtų būti, testa grįžta į seniūnaičius. Ten ir linkiu jam sekmės.

 4. Nustebau, pamačiusi šį interviu.Tikėtina, kad Liberalų ir centro sąjunga nebesurinks 5% rinkimuose. Kam gaišti laiką ir imti interviu iš „politinių lavonų“? Iki rinkimų norėtųsi pamatyti interviu su „Lietuvos sąrašo“ iškeltais kandidatais, kurių yra tik du, ir galbūt su LS remiamais kandidatais iš kitų partijų. O tokie, kaip viceministras, tegu reklamuojasi/ demaskuojasi savo partijų svetainėse.

 5. Labai įdomu pamatyti vicepirmininko kūno kalbą.Tai niekada nesužinosim,tai sužinosim tuoj,suprask,kai „paims „N.Venckienę….O kaip ten su Purplių kaimo tragedija?Paskandinta mergaite?Kas davė nurodymą viską gesinti?

 6. nieko naujo,jau seniai aisku,koks turgaus boba tas vice…jis seniai politlavonas,negi dar kas gali uz ji balsuoti

 7. Jeigu už šitą žmogystą ir jo partiją dar kas nors balsuos, tai tik tikras idiotas. Iš tos partijos jau bėga visi. Vakar TV diskusijų laidoje jau nesimatė nei Valinsko nei Palaičio. O juk abu buvo parijos šulai ir ramsčiai, jeigu neklystu vicepirmininkai.

 8. Ciaplikas,kaip visada, daug kalba,bet nieko nepasako.Gerai butu Seime tokiu tureti kuo maziau,nes per tokius veikejus racionaliai diskutuoti neimanoma.

 9. Ačiū, gerb. Dariau, už šio veikėjo demaskavimą, visus juos į dienos šviesą. Jie net nejaučia, kaip parodo savo tikrąjį veidą.

 10. Sito Capliko kuno kalba- tai kalejimo gultus daug metu trynusio zeko kuno kalba. Kas jo tevai, gimines, draugai? Tai net ne demagogijos akademikas, o zeku kulturos ir zekinio liberalizmo propaguotojas. Dabar supratau, is kur mano klasioke, kurios vyras yra liberalu partijos remejas, ismoko taip aptakiai kalbeti ir nieko nepasakyti. Aisku, tik kai jai tai atrodo naudinga.

 11. Nesuprantu, apie KOKIĄ patirtį visi valdantieji kalba? Kur TOKIA patirtis atvedė Lietuvą – visi matome. O nusikaltimus vadinti klaidomis – mažų mažiausiai keista… kur gi tada toji išgirtoji patirtis?
  Ačiū D. Kuoliui, sugebėjusiam parodyti tikrąjį šio žmogaus veidą. Tikrai apgailėtinas vaizdas, ypač pabaiga. Neatlaikė Tiesos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *