Aikštės TV: interviu su kandidate į Seimą dr. Erika Drungyte

YouTube Preview Image

„Drąsos Kelio“ partijos iškelta ir „Lietuvos Sąrašo“ partijos remiama kandidatė į Seimą Raseinių apygardoje dr. Erika Drungytė atsakė į žurnalistės Jolantos Šarpnickienės klausimus.

Aistringas pokalbis vyko rugsėjo 28-ąją Kaune, Muzikinio teatro skvere. Kandidatė išsamiai pagrindė savo planuojamus darbus Seime.

5 komentarai

  1. Jolanta, jus kaip zurnaliste, labai stovite vienuose vartuose. Jusu pasnekove labai susireiksminusi ir altruistiska. Vien pasiklausius saldziu zodziu, darosi koktu.

  2. Neabejingos moterys.Uždega.Moterys programuoja .Programuoja šeimą,tautą,valstybę.Jų žodis kuria dorą ir meilę.Tai pamatai.Labai šaunios pašnekovės.Ir palinkėjimas:visada tartis su tauta.Ne tik su rinkėjais,bet su tauta .apklausomis,referendumais ar kitaip.Tada niekada nepaklysime.

  3. „Daugiau meilės, tikėjimo ir pasitikėjimo“ – gaila, kad to greitu metu neįskiepysi į didžiąją dalį žmonių..
    O šiaip – na ką, realiai čia buvo kalbama apie dvasinį žmonių pasaulį ir politiką teoriškai. Bet ką konkrečiai nori padaryti – nieko. Realiai, ko gero, kone kas antras kandidatuojantis asmuo aiškina, kad padarys reformą, sutvarkys švietimą, biudžetą, algas, tačiau kaip tai darys – pasilieka sau. Negi rimtai visi kandidatai mano, kad visi žmonės tokie buki, jog jiems užtenka tik saldžių žodžių apie tai, kad politikoj kompetencija yra mąstymas, kad reikia pradėti vertinti žmogų ir t.t.?
    Silpnai, silpnai..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *