9 komentarai

 1. Ačiū už informaciją apie mitingą Šiauliuose. Stebiuosi disidentės Sadūnaitės energija. Jos visur pilna. Ypač patiko Puteikio kalba. Per keliolika minučių visa objektyvi informacija apie situaciją šalyje. Geras oratorius, protingas ir nebailys. Keliolika tokių naujajame Seime ir vėl užsidegtų šviesa tunelyje. Palaikau, pritariu ir remiu judėjimą Už teisingumą.

 2. Gerbiamieji!

  Buvau šiandien Šiauliuose Jūsų mitinge. Vienintelis, kas nepabūgo pasakyti, jog mes neturime nepriklausomybės, buvo gerb. R. Ozolas. Rizikuojate dar kartą prasukti Sąjūdžio praeitu ratu ir vėl atsidurti ten, kur dabar esame. Kodėl nedavėte žodžio gerb. M. Murzai-Gervaldui? Mano žiniomis tas buvo numatyta, todėl ir mūsų dešimties kompanija čia atėjo. Deja p. Vasinauskaitei, ko gero, vis dar geriau tebesidžiaugti nepriklausomybe, kurios net nerašau didžiąja raide, nes mes teturime tik jos surogatą. O juk apie ES nedorus tikslus aš rašiau dar 2000-aisiais.. Deja ir dabar dauguma džiaugiasi „laisve popieriuje“. Linkiu tai blogio imperijai kuo greičiau subyrėt. O jums, „užteisingumiečiai“, – neatstumti tų, kuriuos visai neseniai kai kurie dar keikėte iš savo aukštų tribūnų.

  Pagarbiai,
  Voldemaras Zacharka

 3. Keisčiausia, kad gerb. Ozolo kalbos įrašas taip ir liko nepateiktas. Negi „užteisinguoliams“ tereikalingas tik Signataro vardas, bet ne mintys?!
  Nesakau, kad kiti kalbėjusieji nepasakė nieko naujo, tačiau mūsų tautiečių mąstymo tos kalbos nepakeis. Ypač gražiai laviruoja p. Vasinauskaitė, atseit, balsuotu reikia ne „prieš“, bet „už“. Kažkur girdėta „bezdančios papūgėlės“ giesmelė. Reikėtu poniai aiškiau suformuluoti savo poziciją ir vis dėlto už kai ką nubalsuoti „prieš“. Antraip nusitverta „dirigento lazdele“ gali neilgai tekti džiūgauti – žmonės greit perpranta kas yra kas, jau po pirmos kadencijos. Pamatysit, kaip rudenį šiukšlių dėžėje atsidurs „estradistai“, tad pasistenkit neatsidurti ten pat.
  To iš visos širdies ir linkiu, nepaisant griežtų žodžių. Sėkmės!

 4. Pritariu išsakytai nuomonei, kuo daugiau rudenį į Seimą išrinksime puteikių, kernagių, bilotaičių, stancikienių ir pan. tuomet turėsime tikrą lietuvišką Seimą, kuriame bus priimami teisingi sprendimai, valstybininkų klanas bus sudorotas. Bet aišku, jie taip lengvai nepasiduos, imsis įvairiausių provokacijų, stengsis prastumti savo klano atstovus. Procesas gal jau ir prasidėjo, reikia stebėti visus atsivertėlius – vilkus avies kailyje, tokių į Seimą nerinkti. Rudenį mūsų laukia rimtas egzaminas ir mes visi turime jam labai gerai pasirengti. Dar neaišku kokį šposą gali iškrėsti Grybauskaitė?????

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *